Przeciwko Olimpii o drugie zwycięstwo z rzędu

Przed nami jeden z najdalszych wyjazdów sezonu - Stadion Olimpii dzielą od Suchych Stawów dokładnie 572 kilometry. Spotkanie toczyć się będzie o dużą stawkę, 3 punkty pozwolą nam uciec od strefy spadkowej, Olimpijczycy zaś potrzebują wygranej by wskoczyć na miejsce barażowe. Dodatkowym smaczkiem sobotniego pojedynku będzie osoba Kamila Wengera. Będzie to jego pierwszy występ przeciwko klubowi, w którym spędził osiem lat.

Z wrześniowego meczu na Suchych Stawach z tarczą wyszli gracze Hutnika. Mecz zakończył się wynikiem 2:1, a obie bramki dla Dumy Nowej Huty zdobył Krzysztof Świątek. Pełny mecz w barwach Olimpii rozegrał wspomniany wcześniej Kamil Wenger, który był również kapitanem elblążan. Kolejnym wartym odnotowania wątkiem jest fakt, że Hutnicy przez ponad godzinę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Dominika Zawadzkiego.

Olimpia zajmuje obecnie siódme miejsce w lidze, choć od trzeciego Stomilu dzielą ją zaledwie trzy punkty. W tej części tabeli panuje spory ścisk, pomiędzy drugim a ósmym miejscem jest 5 punktów różnicy.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Szymon Lizak z Poznania, a na liniach pomagać mu będą Mariusz Borkowski i Maciej Cebulski. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Łukasz Karski. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania biało- błękitno-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

27. kolejka e-Winner 2 ligi
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
15.04.2023 (sobota) godzina 17:00
Stadion Miejski w Elblągu, ul. Agrykola 8, Elbląg


Obsada sędziowska: Szymon Lizak (sędzia główny), Mariusz Borkowski, Maciej Cebulski (sędziowie asystenci) i Łukasz Karski (sędzia techniczny).

Wstecz