Program Meczowy na spotkanie z Polonią Bytom - zapowiedź!

W sobotę zagramy z Polonią Bytom i ten mecz zapowiada się wspaniałe, bo Chłopcy Hutnicy są w „gazie” i notują dobrą serię wyników. Na dzień starcia zapowiadane jest również polepszenie pogody: słońce oraz idealne do grania temperatury, dlatego spodziewamy się dobrej frekwencji i fajnych, sportowych emocji. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was kolejne wydanie Programu Meczowego, który dostępny będzie w kasach, a także na stadionie i jak zawsze umili czas oczekiwania na pierwszy gwizdek. Co tym razem będziecie mogli przeczytać?

Mecz to nie tylko futbolowa rozgrywka, mecz to święto, zwłaszcza na „Suchych Stawach”. Lubimy widzieć Was zadowolonych, całymi rodzinami, spędzających czas na naszych obiektach. Uwielbiamy fanatyczny „Hutniczy” doping, który dodaje skrzydeł zawodnikom i zawsze, pełni entuzjazmu, czekamy na Was. Hutnik to jedna, wielka rodzina, a jak wszem i wobec wiadomo o rodzinę trzeba dbać i to właśnie staramy się robić – przygotowując różne atrakcje, eventy czy... Program Meczowy!

Podczas spotkania z bytomianami oddamy w Wasze dłonie już piąte wydanie, w którym znajdzie się wszystko to co lubicie najbardziej. Teksty, statystyki, informacje – jednym słowem: komplet.

Co dokładnie będzie na Was czekało?

• Hutniczy felieton Tomasza Piwowarczyka,

• szerokie przedstawienie rywala,

• rozmowa z Marią Traczewską, koordynatorką i trenerką Hutnik Lejdis,

• statystyczna sylwetka Marcina Wróbla,

• garść świeżych informacji,

• „Kącik Mlodego Hutnika” – będzie co oglądać,

• „Dziesiątka” Patryka Kielisia,

... i sporo innych, ciekawych treści, dlatego nie ma na co czekać i już można zacząć szykować się na sobotnie widowisko!

***

Bilety na mecz z Polonią Bytom zakupić można stacjonarnie w sklepie Risum Sport (ulica Ptaszyckiego 4 w godzinach pon.-pt. 10-18 i sob. 10-13) do piątku 26 kwietnia włącznie. Przez cały ten czas dostępne będą również online na stronie bilety.hutnikkrakow.com.

Do zobaczenia na stadionie!

 

Wstecz