Program Meczowy na mecz z rezerwami Lecha - zapowiedź

Spotkanie z Lechem II Poznań to dla nas kolejna okazja do tego, aby przekazać Wam garść ciekawych informacji, które czekać będą w najnowszym wydaniu Programu Meczowego. Szósty już numer dostarczy wszystkim przedmeczowej, stojącej na wysokim poziomie rozrywki, a także umili moment wyczekiwania na wyjście Chłopców Hutników na murawę przy „Suchych Stawach”. Jesteście ciekawi co przygotowaliśmy na sobotnią rozgrywkę? Sprawdźcie.

Chłopcy Hutnicy zajmują 4. miejsce w tabeli 2. Ligi, sezon jest dla nas dobry, walczymy o wysokie cele, a gra naszej drużyny jest skuteczna, widowiskowa i może się podobać. W klubie panuje fajny klimat, stawiamy systematyczne kroki do przodu i rozwijamy się na wielu płaszczyznach, także dla Was – razem idziemy w jednym kierunku i wszyscy tworzymy jeden wielki zespół. To również dzięki Wam na „Suchych Stawach” tworzy się wyjątkowa atmosfera, umiecie o nią zadbać i nam zostaje się tylko cieszyć.

Mając na uwadze to, o czym wspominaliśmy wyżej, liczymy na Waszą obecność w sobotę, podczas meczu z Lechem II. Doping, kiełbaska, atrakcje dla dzieci, a dodatkowo... następny numer Programu Meczowego, który przygotowywany jest ze sporą dbałością o to, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb i oczekiwań wszystkich sympatyków.

Co będziecie mogli przeczytać?

• tradycyjny felieton Tomasza Piwowarczyka,

• rozmowę z Mariuszem Mastalerzem, koordynatorem sekcji piłki ręcznej, z której dowiecie się co w hutniczym szczypiorniaku „piszczy”,

• szczegółowe przedstawienie sobotniego rywala,

• statystyczne omówienie boiskowych poczynań Denissa Rakelsa.

Dodatkowo czekać będzie „Dziesiątka” Miłosza Drągowskiego, sporo liczb, Kącik Młodego Hutnika (praca 10-letniego Eryka) i wiele, wiele więcej, dlatego już teraz zachęcamy do lektury!

***

Przypominamy o tym, że wejściówki na mecz z Lechem II Poznań zakupić można stacjonarnie w sklepie Risum Sport (ulica Ptaszyckiego 4 w godzinach pon.-pt. 10-18 i sob. 10-13) do soboty 11 maja włącznie. Przez cały ten czas dostępne będą również online na stronie bilety.hutnikkrakow.com.

Do zobaczenia na stadionie!

 

Wstecz