Pro Futbol Camp z Akademią Hutnika

Pro Football Academy Portugal przy współpracy z Akademią Hutnika Kraków, dzięki uprzejmości pana Dyrektora Dawida Będkowskiego, oraz Pro Football Events, mają przyjemność zaprosić na pełen emocji obóz piłkarski prowadzony przez portugalskich trenerów. Każdy uczestnik zdobędzie dodatkowe boiskowe umiejętności, pogłębi swoją boiskowa kreatywność i wejdzie na wyższy poziom techniki i elegancji. Jak będzie wyglądał obóz?

Pierwszy wakacyjny obóz piłkarski tej serii zorganizowany został w czerwcu 2011 roku, przyciągając ponad 80 zawodników z Polski i USA. Główne cele i założenia płynące z organizacji tego wydarzenia to zdobycie nowych umiejętności przez młodych chłopców. Kolejnym ważnym elementem obozu, jest dobra zabawa oraz fakt, iż dzieci będą mogły spędzić więcej czasu w swoim towarzystwie, co zdecydowanie poprawi ich relacje miedzy sobą, również te na boisku.

Camp cieszy się dużym zainteresowaniem i dobrą opinią. Młodzi zawodnicy będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności pod skrzydłami doświadczonych trenerów z Portugalii, którzy posiadają nie małą przeszłość w branży piłkarskiej. Ricardo Suico i Carlos Andre pomogą młodym zawodnikom wejść na wyższy poziom, szkolenie prowadzone będzie zgodnie z najlepszymi standardami europejskimi, co ma na celu wprowadzić nową jakość w polskim systemie szkolenia. Prowadzone będą dwie sesje treningowe dziennie, a czas wolny będzie pełen atrakcji. Obozy przeznaczone są dla chłopców w wieku 8 – 12 lat. Młodzi piłkarze trenować będą w mniejszych grupach (12-15 chłopców), które dzielone będą ze względu na wiek i umiejętność graczy. Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków  (NNW) na kwotę 10.000 zł.

Poniżej dokładne informacje o wydarzeniu:

TURNUS I

15-19 lipca 2024

Obiekt Hutnik Kraków

Koszt uczestnictwa:

·       Bez noclegu: 1290 zł

·       Z noclegiem: 1890 zł

Cena obejmuje:

·       Wyżywienie (obiad, woda, owoce)

·       Wykwalifikowaną kadrę trenerską

·       Codzienne treningi na boisku

·       Stroje treningowe firmy JOMA

·       Basen

·       Opiekę medyczną

·       Ubezpieczenie NNW

·       Wycieczki i atrakcje

·       Upominki na koniec obozu

Po zakończeniu wydarzenia, dwóch najlepszych zawodników wybranych przez trenerów, w nagrodę dostanie zaproszenie na trzytygodniowy obóz Pro Football Academy Portugal. Pozostali uczestnicy otrzymają 40% zniżki na wyjazd oraz  certyfikat z końcową oceną umiejętności podpisany przez portugalskich trenerów.

W linku poniżej więcej informacji o tej inicjatywie:

https://akademiaeventy.pl/pro-futbol-camp/

Wstecz