Press Focus z Hutnik Media Team

Od wiosennego meczu z rezerwami Zagłębia Lubin zdjęcia dla klubu przygotowują fotoreporterzy Agencji Fotograficznej Press Focus. Mająca swoją siedzibę w Chorzowie firma to największa w Polsce Agencja Fotografii Sportowej. Hutnik może liczyć na obecność profesjonalnych fotografów podczas wszystkich spotkań ligowych, zarówno w Krakowie jak i na wyjeździe.

- Cieszę się, że możemy wspólnie pracować - mówi Marcin Kądziołka, Dyrektor ds. marketingu i PR Hutnika - Już pierwsze miesiące współpracy pokazały, że ekipa Press Focus to doskonały wybór. Mam świadomość, że wymagania ze strony Hutnika są duże. Zależy nam na dokumentacji nie tylko tego co na murawie, ale również całej otoczki meczu. Tym bardziej jestem szczęśliwy, że możemy pracować z profesjonalistami w każdym calu. - dodaje

Tym samym Hutnik dołączył do grona już współpracujących z Press Focus: ekstraklasowych Korony Kielce, Ruchu Chorzów i Cracovii oraz występującej w 2.Lidze Chojniczanki. Ponadto z usług Agencji korzystają też topowe kluby siatkarskie: Zaksa Kędzierzyn-Koźle, Resovia Rzeszów i Projekt Warszawa.

Wstecz