Pożegnanie z ligą.

W niedziele, w Chorzowie piłkarze Hutnika w 34. kolejce eWinner II ligi zmierzą się z tamtejszym Ruchem. Będzie to pożegnalny mecz Biało-Błękitno-Niebieskich na drugoligowym szczeblu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy pokonali na Suchych Stawach Znicz Pruszków 1-0. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 35 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 10 razy, 5 razy remisowali i 18 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 38 bramek zdobytych i 54 stracone. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 6 trafieniami Krzysztof Świątek. 

Nasz niedzielny przeciwnik w ostatniej koleje zremisował z rezerą Śląska Wrocław 1-1. Ruch plasuje się na 3 miejscu w tabeli. Chorzowianie zgromadzili dotąd 60 punktów na co składa się 16 zwycięstw, 12 remisów i 5 porażek. Ich bilans bramkowy to 47 bramek zdobytych i 27 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest z jedenastoma trafieniami na koncie Daniel Szczepan. 

W rundzie jesiennej Hutnik pokonał na Suchych Stawach Ruch 2-0. Bramki dla Biało-Błękitno-Niebieskich w tamtym meczu strzelili Piotr Stawarczyk i Krzysztof Świątek. 

Spotkanie derbowe będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

 

Wstecz