Pożegnanie sezonu na Suchych Stawach

Przed nami ostatni mecz sezonu 2022/23. Sezonu, o dwóch znacznie różnych obliczach. O ile w pierwszej jego części usprawiedliwione było drżenie o utrzymanie, o tyle druga przyniosła nam wiele radości. Żelazna, najszczelniejsza na szczeblu centralnym defensywa, punkty zdobyte na terenach tak trudnych jak Elbląg czy Lublin, a w końcu nieustające wsparcie kibiców to czynniki, które pozwoliły odwrócić losy kończącej się kampanii. Przystępujemy do tego meczu ze spokojnymi głowami - gramy u siebie, mamy pewne utrzymanie, jedyna wątpliwość dotyczy tylko pozycji w tabeli. Znicz takiego komfortu nie ma - żeby wywalczyć bezpośredni awans musi zwyciężyć i liczyć na potknięcie Kotwicy i Stomilu.

Nasz niedzielny rywal jest w gazie, na wiosnę lepiej punktował tylko Motor. Duża w tym zasługa trenera Mariusza Misiury. Jego filozofia opiera się na graniu efektownego, ofensywnego futbolu. Daje to efekty nie tylko w postaci wyników, ale i pełnych trybun: - Preferuję ofensywną grę, atakujemy dużą liczbą zawodników i to przynosi efekty - nie tylko na boisku. Jak przychodziłem do Znicza to na mecze chodziła garstka ludzi. W naszym ostatnim domowym meczu były prawie pełne trybuny, to wszystko kwestia stylu - ludzie chcą oglądać ofensywną piłkę. Jestem pewien, że w naszym najbliższym meczu obie drużyny dadzą z siebie wszystko i czeka nas ciekawe spotkanie. - mówił nam szkoleniowiec drużyny z Mazowsza.

W naszym poprzednim spotkaniu rozegranym w Pruszkowie udało nam się zwyciężyć po golu Patryka Kielisia.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Marek Opaliński z Lubina, a na liniach pomagać mu będą Łukasz Sobiło i Jacek Babiarz. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Sebastian Wiśniowski. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet kliknij TUTAJ. Dzięki temu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zachęcamy wszystkich do kibicowania biało-błękitno-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

34. kolejka e-Winner 2 ligi
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
04.06.2023 (niedziela) godzina 18:00
Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, Kraków 

Obsada sędziowska: Marek Opaliński (sędzia główny), Łukasz Sobiło, Jacek Babiarz (sędziowie asystenci) i Sebastian Wiśniowski (sędzia techniczny).

Wstecz