Po raz ostatni o punkty w tym roku

Za Hutnikiem dwa wyjazdowe spotkania, z których Duma Nowej Huty przywiozła 4 punkty. Pod wodzą Bartłomieja Bobli Hutnik jest niepokonany na Suchych Stawach, a łącznie we wszystkich pięciu spotkaniach poniósł zaledwie jedną porażkę. Dzięki regularnemu punktowaniu w ostatnich meczach chłopcy Hutnicy opuścili ostatnie miejsce w tabeli i przed sobotnią potyczką z 18 punktami zajmują 16. pozycję. Duma Nowej Huty dotychczas 5 razy zwyciężała, trzykrotnie remisowała swoje mecze i 10 razy schodziła z boiska pokonana. Bilans bramkowy nowohucian to 28-36. Najlepszym strzelcem drużyny jest Krzysztof Świątek, który we Wronkach strzelił swoją 11. bramkę i wspólnie z Michałem Firlejem lideruje w klasyfikacji strzelców eWinner 2.Ligi.

Wisła Puławy, nasz sobotni rywal, zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. W ostatniej kolejce drużyna gości wygrała na wyjeździe z GKS Jastrzębie aż 4:0. Wśród najlepszych strzelców Wisły jest trzech zawodników z sześcioma trafieniami na koncie: Dawid Retlewski, Adrian Paluchowski i Mateusz Klichowicz. Ekipa z Puław do tej pory 9 razy wygrywała, 4 razy remisowała i 5 razy przegrała zdobywając przy tym 34 i tracąc 21 bramek.

Arbitrem głównym spotkania będzie Szymon Łężny z Kluczborka, a na liniach pomagać mu będą: Michał Hnatkiewicz i Jacek Babiarz. Za sprawy techniczne odpowiedzialny będzie Kamil Zator.

Transmisja z sobotniego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

19. kolejka e-Winner 2 liga
Hutnik Kraków - Wisła Puławy
12.11.2022 (sobota) godzina 13:00
Suche Stawy, ul.Ptaszyckiego 4, Kraków
Obsada sędziowska: Szymon Łężny (sędzia główny), Michał Hnatkiewicz i Jacek Babiarz (sędziowie asystenci) i Kamil Zator (sędzia techniczny).

Wstecz