Po kolejne trzy punkty na Konwiktorską

Po niezwykle ważnym meczu okraszonym pięknymi akcjami, zwycięstwem i fantastycznym dopingiem kibiców udajemy się w kolejny wyjazd. Polonia Warszawa zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze i jest na najlepszej drodze do zapewnienia sobie miejsca w barażach, lub nawet bezpośredniego awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Najstarszy warszawski klub powstał w 1911 roku i może poszczycić się wieloma sukcesami. Jest pierwszym wicemistrzem Polski, pierwszym mistrzem powojennym, pierwszym mistrzem Polski z Warszawy i zarazem ostatnim mistrzem w XX wieku. Dodatkowo drużyna Czarnych Koszul ma w gablocie z trofeami dwa Puchary Polski, jeden Superpuchar i jeden Puchar Ligi. Przez lata w jej barwach występowało wielu znakomitych piłkarzy takich jak Łukasz Teodorczyk, Euzebiusz Smolarek, Tomasz Jodłowiec czy Emmanuel Olisadebe. 

W tym sezonie Polonia przegrała jedynie cztery spotkania - z KKS-em Kalisz, Zniczem Pruszków i dwukrotnie z Pogonią Siedlce. Tylko Olimpia Elbląg jest w tej kwestii lepsza, przegrała bowiem zaledwie trzykrotnie. Czarne Koszule plasują się na trzecim miejscu w tabeli eWinner 2 Ligi z 42 punktami. Tyle samo ma drugi KKS Kalisz. 

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Artur Aluszyk z Barlinka, a na liniach pomagać mu będą Grzegorz Olejarczyk i Dominik Wrona. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Kamil Chmielewski. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania błękitno-biało-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

25. kolejka e-Winner 2 ligi
Polonia Warszawa - Hutnik Kraków
01.04.2023 (sobota) godzina 17:00
Stadion Polonii Warszawa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego, ul. Konwiktorska 6, Warszawa


Obsada sędziowska: Artur Aluszyk (sędzia główny), Grzegorz Olejarczyk, Dominik Wrona (sędziowie asystenci) i Kamil Chmielewski (sędzia techniczny).

Wstecz