Po kolejne punkty na Suchych Stawach

Poprzednia kolejka nie zakończyła się dla obu klubów satysfakcjonująco. Hutnik, pomimo przewagi na boisku, zremisował z Radunią w Stężycy 1:1, natomiast Zagłębie bezbramkowo zremisowało z Kaliszem.

Po dwóch kolejkach, oba kluby podchodzą do spotkania z takim samym dorobkiem punktowym – mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie i jednym remisie.

W rundzie jesiennej poprzedniego sezonu padało dużo goli, jednak mimo to Hutnik uległ Zagłębiu 2:4. W meczu rewanżowym rundy wiosennej Hutnik pokonał drużynę z Lubina 1:0 po golu Patryka Serafina z rzutu karnego. Miniony sezon rezerwy Zagłębia zakończyły tuż nad strefą spadkową.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Rafał Rokosz z Siemianowic, a na liniach pomagać mu będą Zbigniew Szymanek i Daniel Wiejowski. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Sławomir Smaczny.

Transmisja z niedzielnego meczu będzie dostępna na platformie WP Pilot – aby móc obejrzeć spotkanie, należy wcześniej wykupić subskrypcję (na 30 dni lub na sezon).

Wykupując subskrypcję WP Pilot, masz możliwość wybrania klubu, który chcesz wesprzeć – wybierz Hutnika, a część zapłaconej kwoty trafi do Klubu.

Widzimy się na Suchych Stawach!

 

3. kolejka 2 ligi

Hutnik Kraków – Zagłębie II Lubin

06.08.2023 (niedziela) godzina 17:00

Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, Kraków

 

Obsada sędziowska: Rafał Rokosz (sędzia główny), Zbigniew Szymanek, Daniel Wiejowski (sędziowie asystenci) i Sławomir Smaczny (sędzia techniczny).

Wstecz