Pierwszy "otwarty" mecz na Suchych Stawach

Przed nami kolejny mecz o sześć punktów. Po niezwykle cennym remisie w Kołobrzegu znajdujemy się tuż nad strefą spadkową z punkcikiem przewagi nad Garbarnią. W tabeli panuje jednak ogromny ścisk - do 9. rezerw Lecha Poznań mamy jedynie 6 punktów straty. Od razu widać zatem, że jest to mecz, który po prostu trzeba wygrać. Tym bardziej, że po raz pierwszy na wiosnę będziemy mogli przyjąć Was na Suchych Stawach.

Powiedzieć, że druga drużyna Zagłębia nie prezentuje ostatnio dobrej formy to nic nie powiedzieć. W ostatnich 10 meczach podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego zgromadzili jedynie dwa punkty. Jeden z nich przypadł na poprzednią kolejkę, kiedy to rzutem na taśmę zremisowali 3:3 z Wisłą Puławy. Był to pierwszy punkt po serii ośmiu porażek z rzędu. Po ostatnie zwycięstwo drużyny z Dolnego Śląska musimy się cofnąć aż do wrześniowego spotkania przeciwko Garbarni. Padł wtedy wynik 0:1, a jedyną bramkę strzelił Mateusz Chmarek.

W poprzedniej rundzie w spotkaniu z "Miedziowymi" padło aż 6 goli. Niestety, cztery z nich były po stronie Zagłębia. Bramki dla Hutnika strzelali Krzysztof Świątek i Patryk Serafin. Trzeba jednak zaznaczyć, że początek sezonu był dla rezerw Zagłębia bardzo dobry - w pierwszych dziewięciu meczach wygrali aż sześć razy, z czego pięć z rzędu. Spotkanie z Hutnikiem wypadło idealnie w środku tej serii.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Mariusz Myszka ze Stalowej Woli, a na liniach pomagać mu będą Radosław Wąsik i Paweł Bałut. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Michał Bobrek. 

Wszystkich kibiców zapraszamy na Suche Stawy! Bilet na spotkanie kupicie stacjonarnie w sklepie Risum Sport. Znajdujący się obok klubowego stadionu sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w soboty w godzinach 10-13. Bilety w przedsprzedaży zakupić można w cenach 10 zł za bilet ulgowy i 20 zł za bilet normalny. Przypominamy, że bilety w dniu meczowym są droższe o 10 zł. Wejściówki zakupicie również online pod adresem bilety.nh2010.pl.

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania błękitno-biało-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

24. kolejka e-Winner 2 ligi
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin
25.03.2023 (sobota) godzina 15:00
Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, Kraków


Obsada sędziowska: Mariusz Myszka (sędzia główny), Radosław Wąsik, Paweł Bałut (sędziowie asystenci) i Michał Bobrek (sędzia techniczny).

Wstecz