Paweł Gołpyś dołącza do działu biznesowego Hutnika!

Paweł Gołpyś spikerem meczowym jest od momentu awansu do 2.Ligi. Nasi kibice mieli okazję go poznać również podczas organizowanych w przerwie konkursów i nagrań z konferencji prasowych na kanale HTV. Teraz pełnił będzie również funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. współpracy biznesowej.

Paweł swoje doświadczenia zawodowe zbierał podczas największych imprez sportowych takich jak finał Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Mistrzostwa Świata u20 czy Europy U21. Współpracował z FIFA, UEFA i PZPN. Ponadto pracował dla Cracovii i Garbarni. W ostatnim czasie pełnił stanowisko Dyrektora Działu Akredytacji podczas Igrzysk Europejskich. W Hutniku odpowiadał będzie za kontakty z partnerami i sponsorami klubu.

Paweł witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

 

Ponadto w klubie doszło do zmian w dziale marketingu. Serdecznie dziękujemy za współpracę Karolinie Antczak, która swoją zawodową karierę kontynuowała będzie w klubie piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk. Nowym współpracownikiem Hutnika została natomiast Weronika Raźny, która dotychczas wspierała klub w ramach wolontariatu.

Karolina dziękujemy! Weronika życzymy powodzenia!

Wstecz