Patrik Misak na "Suchych Stawach"!

Nowym zawodnikiem Hutnika został mający na koncie jeden występ w reprezentacji narodowej Słowacji, doświadczony Patrik Misak. 33-latek występował wcześniej między innymi w Wieczystej Kraków, Zagłębiu Sosnowiec, Bruk-Bet Termalice Nieciecza czy czeskim Baniku Ostrawa. Na swoim koncie ma mecze w ekstraklasie, Fortuna 1. Lidze czy kwalifikacjach do europejskich pucharów!

Wylądował! Mogący występować z powodzeniem na pozycji numer „10” lub „8” Patrik Misak podpisał z naszym klubem kontrakt i został nowym piłkarzem „HKS-u”.

Misak urodził się 29 marca 1991 roku. Jest wychowankiem AS Trencin, który karierę kontynuował w Czechach, w Polsce i na Węgrzech. Grał w Bohemians Praga, Baniku Ostrawa, Bruk-Bet Termalice Nieciecza, Mezokovesd Zsory, Zagłębiu Sosnowiec, a ostatnie trzy lata spędził w Wieczystej.

33-latek to zawodnik doświadczony, z wyrobioną „marką”. Rozegrał 57 meczów w ekstraklasie, 66 na jej zapleczu, 38 razy wybiegał na murawę w słowackiej Nike Lidze, zanotował również 22 występy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Czechach. Co więcej: europejskie puchary też nie były mu obce, bo i w nich miał okazję zaprezentować swoje umiejętności (4 razy). W 2017 roku debiutował w reprezentacji narodowej swojego kraju.

Liczby Patrika Misaka:

• 56 meczów w ekstraklasie, 6 goli, 7 asyst,

• 66 spotkań w Fortuna 1. Lidze, 7 bramek, 11 asyst,

• 38 występów w Nike Lidze, 7 goli, 4 asysty,

• 22 gry w Fortuna Lidze, 1 gol i 2 asysty,

i wiele więcej!

Misak_www_1

Misak_www_2

Misak_www_3

Patrik, witamy na „Suchych Stawach” i życzymy powodzenia!

Wstecz