Okolica piękna, choć wyjazd trudny

Po znakomitym otwarciu sezonu w domu czas udać się na wyjazd. W najbliższą niedzielę odwiedzimy Kaszuby, gdzie zmierzymy się ze stężycką Radunią. Patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu, czeka nas niezwykle ciężki mecz.

Pierwsze spotkanie bieżącej kampanii zdecydowanie rozbudziło apetyty kibiców. Do solidnej defensywy dołączył piorunujący atak. Szczególnie zabłysnął Deniss Rakels, który został przez Was wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania przeciwko Skrze Częstochowa. Nadszedł jednak nowy tydzień, a z nim nowe wyzwanie. Następny przystanek - Stężyca.

Nie ma co owijać w bawełnę - jest to rywal, który ewidentnie nam nie leży. W poprzednim sezonie przegraliśmy oba spotkania, 2:1 na wyjeździe i 1:3 u siebie. Potyczka ze spadkowiczem pokazała, że stać nas na dobrą grę przez 90 minut. 

Minioną kampanię zakończyliśmy sąsiadując ze sobą w tabeli. Radunia zajęła 13. miejsce z punktem straty do Dumy Nowej Huty. Łączy nas też zwycięstwo w pierwszym meczu rundy jesiennej. Drużyna z Kaszub pokonała KKS Kalisz 1:0.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Aleksander Borowiak z Poznania, a na liniach pomagać mu będą Maciej Cebulski i Michał Gogolewski. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Piotr Idzik. 


Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).


Aby wykupić pakiet kliknij TUTAJ. Dzięki temu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 


Zachęcamy wszystkich do kibicowania biało-błękitno-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!


2. kolejka e-Winner 2 ligi

Radunia Stężyca - Hutnik Kraków

30.07.2023 (niedziela) godzina 17:00

Stadion Klubu Sportowego Radunia Stężyca, Remusa 2, Stężyca


Obsada sędziowska: Aleksander Borowiak (sędzia główny), Maciej Cebulski, Michał Gogolewski (sędziowie asystenci) i Piotr Idzik (sędzia techniczny).

Wstecz