Nowy system dystrybucji biletów na Hutniku

                Poza licznymi zmianami kadrowymi na Suchych Stawach szykuje się również zmiana systemu dystrybucji biletów. Bilety na mecz z Motorem Lublin oraz karnety na rundę wiosenną zakupić będzie można przez klubowy system dystrybucji na stronie klubowej.

- Klub zdecydował się na zmianę dotychczasowych zasad sprzedaży biletów - mówi Artur Trębacz, prezes Hutnika Kraków - Wybraliśmy ofertę firmy visualnet.pl i od początku stycznia intensywnie pracujemy nad przygotowaniem własnego systemu sprzedaży biletów. Mamy nadzieję, że nowy system wyeliminuje wszystkie niedogodności, które były dotychczas podczas dystrybucji biletów - dodaje.

Bilety zakupić będzie można między innymi on-line po założeniu konta w systemie. Każde konto będzie musiało zostać zweryfikowane przez pracowników klubu. Jednak dzięki temu kibic posiadał będzie dostęp do wszystkich swoich biletów, a wejściówki zakupi po niższej cenie.

- Chcemy wynagrodzić wszystkim kibicom kupującym bilety przez internet utrudnienia, z którymi spotykali się w minionej rundzie kupując w ten sposób bilety. - wyjaśnia Artur Trębacz - Pomimo licznych podwyżek, które uderzają także w nasz klub, zdecydowaliśmy się na utrzymanie dotychczasowej ceny biletów, a nawet jej symboliczne obniżenie w przedsprzedaży.

Bilety normalne w przedsprzedaży poprzez stronę Hutnika dostępne będą w cenie 19,50 zł, a bilety ulgowe w cenie 9,90 zł. Nie będzie również żadnych dodatkowych opłat za płatność przez internet. W dniu meczu cena wzrośnie do 15 złotych za bilet ulgowy oraz 25 złotych za bilet normalny. Bilety w dniu meczu dostępne będą on-line oraz w kasach stadionowych. Tradycyjnie na całą rundę dostępne będą również karnety. Karnet upoważniał będzie do wstępu na 7 spotkań ligowych w cenie 110 zł. Sprzedaż biletów i karnetów ruszy w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

Wstecz