Nowy PROGRAM MECZOWY - zapraszamy do lektury!

Podczas meczu z KKS-em Kalisz oddamy w Wasze ręce, kolejny, gorący i świeżutki egzemplarz Programu Meczowego, w którym nie zabraknie ciekawych, interesujących treści – tak, by zaspokoić wymagania nawet tych najbardziej wybrednych. Co przygotowywaliśmy tym razem?

6 kwietnia 2024 to 27. kolejka 2. Ligi, w której do Nowej Huty zawita lider – KKS Kalisz, i to będzie gorący dzień – na boisku mecz zapowiada się elektryzująco, a dodatkowo synoptycy przewidują już iście wiosenną pogodę (22 stopnie i słońce). Hutnik, „Suche Stawy”, piłeczka, czegóż chcieć zatem więcej.

Przed rozpoczęciem spotkania będziecie mogli - jak na wszystkich domowych grach zresztą – przeczytać najświeższy numer PROGRAMU MECZOWEGO, czekający na Was w kasach. W środku znajdziecie wiele interesujących artykułów, tak, że każdy powinien znaleźć coś idealnego dla siebie.

W programie będzie na Was czekać:

• felieton Tomasza Piwowarczyka,

• charakterystyka sobotniego rywala, o którą zadbał Aleksander Łazor,

• przypomnienie na temat koncepcji modernizacji Stadionu Miejskiego Hutnik,

• statystyczna sylwetka Miłosza Drąga,

• rozmowa z Kacprem Ambroziakiem, profesjonalnym e-sportowcem, występującym w naszej drużynie – postara się przybliżyć tą coraz modniejszą „dyscyplinę”,

• „Kącik Młodego Hutnika” (do którego prace podesłał Ignaś z ulicy Kantorowickiej),

• „Dziesiątka Doriana”, czyli szybki zestaw pytań do naszego zawodnika...

...i tradycyjnie, wiele, wiele więcej.

My nie możemy się już doczekać. Bierzcie i korzystajcie. Przyjemnej przedmeczowej lektury! Czekamy na Was na stadionie.

***

Przypominamy o sprzedaży wejściówek!

Bilety na mecz z KKS 1925 Kalisz zakupić można stacjonarnie w sklepie Risum Sport (ulica Ptaszyckiego 4 w godzinach pon.-pt. 10-18 i sob. 10-13) do soboty 6 kwietnia włącznie. Przez cały ten czas dostępne będą również online na stronie bilety.hutnikkrakow.com.

Wstecz