Nowohucka Gala Boksu. Niezapomniane emocje na Suchych Stawach!

Już 13 kwietnia czekają nas wielkie bokserskie emocje na Suchych Stawach. Odbędzie się wtedy Memoriał Krzysztofa i Stefana Skałki, który będzie jednocześnie 50. bokserskim Grand Prix Małopolski! Organizatorami są Hutnik Kraków i Miasto Kraków.

Bokserska sekcja Dumy Nowej Huty została reaktywowana w 2019 r. po 33-letniej przerwie. W przeszłości bokserzy z Suchych Stawów mogli pochwalić się wieloma medalami mistrzostw Polski i Europy, a także medalami olimpijskimi.

W tym roku walki będą się odbywały na dwóch ringach jednocześnie. Przed galą, o godz. 8 odbędzie się ceremonia ważenia zawodników oraz badania. Na godz. 10.30 zaplanowano oficjalną konferencję prasową. Zmagania sportowe rozpoczną się w samo południe. Zgodnie z regułami boksu olimpijskiego walki podczas gali będą się składać z trzech rund po trzy minuty z jednominutową przerwą pomiędzy nimi. 

Termin zgłaszania zawodników upływa 10 kwietnia o godz. 16. Zgłoszenia wysyłać można na adres mgpmzb@gmail.com. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod nr telefonu 511 355 502.

To będą naprawdę niezapomniane bokserskie emocje. Nie może Was tam zabraknąć!

Wstecz