W sobotę wraz z meczem Seniorów rozgrywanym na Suchych Stawach (zremisowanym z Wisłą Puławy 2:2 (0:1) ) rozegrane zostały trzy mecze drużyn młodzieżowych.

Pierwszy mecz rozegrany został na obiektach Hutnika o godzinie 10:00 w II MLJM z drużyną Słowika Olkusz. Zawodnicy trenera Habowskiego już w pierwszej minucie doprowadzili do wyniku 1:0, aby później pewnie kontrolować spotkanie i zakończyć mecz zwycięstwem 6:1 nad drużyną z zachodniej części Małopolski. Tym samym zawodnicy z drużyny U-16 postawili kropkę nad "i" kończąc sezon w II Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych bez porażki i potwierdzając zasłużony awans z pierwszego miejsca.

Dwa pozostałe spotkania rozgrywane w dniu 12 listopada miały miejsce w Woli Rzędzińskiej (MLJS) oraz w Białej Podlaskiej (CLJ U-17).

Pierwsze z nich, pod okiem trenera Papieża oraz trenera Sieronia, rozpoczęło się bardzo pozytywnym fragmentem zakończonym bramką dla Juniorów z Nowej Huty i wynik 0:1 udało się doprowadzić do przerwy. Druga połowa niestety nie poszła po myśli naszej drużyny i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy z Podlasia.

Drugie wyjazdowe spotkanie tego dnia było pod pełną kontrolą zawodników trenera Byrskiego i trenera Tetycha. Wynik do przerwy 0:3 pozwolił zejść do szatni z głowami w górze. Druga połowa rozegrana została przez naszych Juniorów Starszych na remis 1:1, co przełożyło się na końcowy rezultat spotkania 1:4.

Niedziela dla młodzieżowców rozpoczęła się o godzinie 12:30 spotkaniem drużyny trenera Świątka i trenera Nawrota w CLJ U-15. Derbowe spotkanie z Wisłą Kraków rozpoczęli z dużymi osłabieniami w składzie, ale mimo to zaprezentowali bardzo wysoki poziom i do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Druga połowa pomimo świetnych okazji z obydwu stron również pozostała bez bramek i po końcowym gwizdku zostaliśmy z wynikiem 0:0.

I Małopolska Liga Juniorów Starszych (U-19)
Wolania Wola Rzędzińska - Hutnik Kraków 1:4 (0:3)

Strzelcy:
9’ 0:1 Wójtowicz
40’ 0:2 Kępa
45’ 0:3 Kępa (Depta)
68’ 1:3 RZUT KARNY
73’ 1:4 Kozik (Gocal)

Skład:
Żurek - Kogut, Sawicki, Wójtowicz - Rogóż (70' Kurek), Łapczyński, Depta, Dziadkowiec (65' Duda), Kępa - Kozik, Gocal

Centralna Liga Juniorów U-17
AP Podlasie Biała Podlaska - Hutnik Kraków 2:1 (0:1)

Strzelcy:
12’ 1:0 Kukla (as. Sobczyk)
70’ 1:1
85’ 2:1

Skład:
Hoyo-Kowalski - Staniszewski, Waligóra, Rapacz, Filipczyk (75' Czechowicz) - Szablowski, Stodulski (80' Poskrobek), Ikwuka (60' Mucha) - Sobczyk (75' Kominiak), Stanaszek(72' Banot), Kukla (72' Bobka)

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (U-17)
Hutnik Kraków - Słowik Olkusz 6:1 (3:1)

Strzelcy:
1’ 1:0 Stojek
25’ 2:0 Bukowski (as. Luraniec)
28’ 2:1
33’ 3:1 Kłyż (as. Rogóż)
62’ 4:1 Rogóż
71’ 5:1 Doniec (as. Krzemyk)
81’ 6:1 Kozieł (as. Stojek)