MLJM (5): Zadania wykonane, 3 punkty zdobyte.

Juniorzy młodsi Hutnika zwyciężyli dziś na wyjeździe Tarnovię 3-1. Po pięciu rozegranych meczach z dorobkiem 13 punktów przewodzą w ligowej tabeli.

Podopieczni Pawła Byrskiego, w zastępstwie prowadzeni przez Michała Wiącka mimo pewnych przedmeczowych perturbacji logistycznych wykonali swoje zadanie bardzo dobrze i zainkasowali kolejne trzy punkty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Drugą lepiej rozpoczęli gospodarze uzyskując prowadzenie w 54 minucie za sprawą Świstaka. Hutnicy odpowiedzieli niemal natychmiast. Trzy minuty później stan rywalizacji wyrównał Konrad Stachyrak. Na prowadzenie Biało-Błękitno-Niebieskich wyprowadził w 74 minucie Adam Grabowski. Wynik meczu na osiem minut przed końcem ustalił Samuel Łapczyński.

W następnej serii gier Hutnik uda się do Nowego Sącza, gdzie w sobotę o 13 zmierzy się z Dunajcem.