MLJM (3): Z tarczą z Tarnowa.

Juniorzy młodsi Hutnika pokonali w 3. kolejce MLJM na wyjeździe Unię Tarnów 2-1.

Podopieczni Pawła Byrskiego mają za sobą kolejne dobre zawody. Tym razem ograli Unię Tarnów na ich terenie 2-1. Wynik spotkania rozstrzygnął się już do przerwy. Prowadzenie dla Hutników uzyskał w 8 minucie Maksymilian Żmuda. Gospodarze wyrównali stan rywalizacji za sprawą Klepackiego w 26 minucie. Decydująca o wyniku spotkania bramkę, na osiem minut przed końcem pierwszej połowy zdobył Michał Gocal.

W następnej serii gier, już w najbliższą środę 1 września, Hutnik podejmie na Suchych Stawach Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 14.