MLJM (13): Dominatorzy.

Juniorzy młodsi Hutnika pokonali dziś na Suchych Stawach zespół Dunajca Nowy Sącz 4-1.

Po pierwszej połowie hutnicy przegrywali 0-1. W drugiej części spotkania Biało-Błękitno-Niebiescy wrzucili kolejny bieg i zaaplikowali przeciwnikom 4 bramki. Do wyrównania w 49 minucie doprowadził trafiając pod poprzeczkę Michał Gocal. Szesnaście minut później na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Konrad Stachyrak zamieniając na bramkę podanie Konrada Dońca. W 66 minucie było już 3-1. Tym razem do bramki przeciwnika trafił Doniec finalizując podanie Stachyraka. Wynik spotkania w 91 minucie ustalił Filip Kogut pewnie egzekwując rzut karny.

Podopieczni Pawła Byrskiego w tym sezonie to prawdziwi dominatorzy tej ligi. Na 13 rozegranych spotkań wygrali 11, 2 zremisowali, nie zaznając jeszcze porażki.