Misja Egipt - raport z lutego.

Przedstawiamy comiesięczny raport z procesu budowy AP Ghazl El-Mahalla potocznie zwanym Misją Egipt. 

O tym jak w akademii wyglądał luty mówi Artur Ząbek: 

- Luty w szeregach akademii Ghazl El Mahalla był bardzo intensywnym miesiącem. Ze względu na długą przerwę w rozgrywkach lig centralnych, nasi zawodnicy z grup starszych rozgrywają swoje mecze praktycznie co trzy dni. Jest to spore obciążenie dla naszych zawodników, ale także dla naszych boisk, które niestety pozostawiają wiele do życzenia. Budowa boisk która miała rozpocząć się w grudniu mocno się opóźnia, z czego jesteśmy bardzo niezadowoleni ponieważ uniemożliwia to realizacje założeń przyjętego przez nas systemu.

- Grupy młodsze rozegrały wiele turniejów i meczów z najlepszymi drużynami z całego Egiptu. Mecze te pokazały, że nasi zawodnicy na tle rówieśników wyglądają bardzo dobrze, a ich umiejętności nie odstają od najlepszych. Jako jedna z niewielu drużyn kontrolujemy przebieg meczu, otwieramy, budujemy grę oraz unikamy przypadkowości.

- Najmłodsi zawodnicy z naszej akademii otrzymali zaproszenie na prestiżowy turniej Sokolik Cup, rozgrywany w Starym Sączu. Będzie to niewątpliwie dla nich ogromne przeżycie, ponieważ zmierzą się z najlepszymi drużynami z całej Europy, udział potwierdziły między innymi takie marki jak: Manchester United, FC Porto, RB Lipsk, Stoke City i wiele innych uznanych klubów. Z niecierpliwością wyczekujemy czerwca, jest to ogromny bodziec do dalszej pracy dla wszystkich zawodników. 

Wstecz