Miłosz Drąg i Patryk Kieliś wyróżnieni!

Na murawie przed spotkaniem z Kotwicą mieliśmy bardzo miłą uroczystość. Przedstawiciele klubu uhonorowali Miłosza Drąga i Patryka Kielisia, którzy w obecnym sezonie przekroczyli liczbę 100 rozegranych spotkań w barwach Hutnika.

Miłosz Drąg, zaledwie 22 letni pomocnik, do Hutnika dołączył w wieku juniorskim z AP 21 Kraków. Od razu w pierwszym sezonie pobytu w klubie miał okazję zadebiutować na 3. Ligowych boiskach. W kolejnych sezonach otrzymywał coraz więcej szans od trenerów, a obecnie jest jednym z zawodników od których trener rozpoczyna ustalanie składu. Miłosz wystąpił bowiem w 15 meczach, z czego aż 14 rozegrał w pełnym wymiarze czasu i zdobył dwie bramki.

Patryk Kieliś jest zawodnikiem o rok starszym od Miłosza. W bieżących rozgrywkach występował zarówno w linii defensywnej i pomocy. Do Hutnika dołączył po awansie drużyny do 2.Ligi i od początku regularnie pojawiał się na boisku. W tym sezonie podobnie jak Miłosz wystąpił w 15 spotkaniach i również zdobył dwa gole. Co ciekawe w ani jednym spotkaniu nie opuścił placu gry przed czasem.

Miłosz, Patryk - gratulujemy!

Wstecz