Media o Nas 45/2022 (12.11-20.11.2022)

Sobota 12.11.2022

Gol24.pl

Hutnik Kraków. Świetny finisz drużyny z Suchych Stawów w meczu z faworyzowaną Wisłą Puławy. Zobaczcie zdjęcia

W meczu 19. - ostatniej w tym roku - kolejki II ligi piłkarskiej, rozegranym w Krakowie, Hutnik zremisował z Wisłą Puławy 2:2, choć do 85 minuty przegrywał 0:2. Gole dla gospodarzy w końcówce spotkania zdobyli rezerwowi zawodnicy.

dziennikwschodni.pl

Hutnik Kraków – Wisła Puławy 2:2. Dramat w końcówce

Wisła jeszcze w 82 minucie prowadziła na „Suchych Stawach” z Hutnikiem 2:0. W końcówce puławianie stracili jednak zwycięstwo. Hutnik wyrównał po golu w siódmej, dodatkowej minucie spotkania.

Gol24.pl

Hutnik Kraków. Kibice na meczu gospodarzy z Wisłą Puławy. Zobaczcie zdjęcia

Kibice, którzy w sobotę wybrali się na mecz 19. kolejki II ligi piłkarskiej Hutnik Kraków - Wisła Puławy (2:2), przeżyli - zwłaszcza w jego końcówce - duże emocje. Na trybunach stadionu na Suchych Stawach dopingowali gospodarzy, odpalali też race.

sportowefakty.wp.pl

Lider eWinner II ligi ratował wynik. Hat-trick Arkadiusza Piecha

[...] Wisła Puławy była jedną z drużyn, które mogły wykorzystać porażkę KKS-u 1925 Kalisz z Garbarnią Kraków i przybliżyć się do miejsc premiowanych awansem. Wisła również wybrała się do stolicy Małopolski, a jej przeciwnikiem był Hutnik. Do 83. minuty wszystko układało się po myśli puławian, ponieważ byli na prowadzeniu 2:0. Na finiszu Hutnik przycisnął i dzięki ambitnemu pościgowi doprowadził do remisu 2:2.

Niedziela 13.11.2022

lovekrakow.pl

Niespodzianka Garbarni, cenny punkt Hutnika z faworytem. Cracovia II i Wieczysta nie dogonią już lidera

Udany weekend notują cztery krakowskie drużyny na szczeblu II i III ligi. Wszystkie zapunktowały, najefektowniej zagrała Garbarnia, która pokonała wicelidera, ale wraz z Hutnikiem przezimuje w strefie spadkowej. Liderującego ŁKS Łagów nie dogonią w tym roku Cracovia II i Wieczysta.

Wtorek 15.11.2022

wislakrakow.pl

Piąte miejsce w Polsce ze średnią frekwencją na poziomie 15 289 - to wynik osiągnięty przez kibiców Białej Gwiazdy! Sympatyków Wisły Kraków - bezkonkurencyjnych w Fortuna 1. Lidze - wyprzedzają jedynie fani drużyn, które aktualnie występują na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

40. Stomil Olsztyn (II Liga) - 9 - 1 035
41. Hutnik Kraków (II Liga) - 10 - 847
42. GKS Jastrzębie (II Liga) - 11 - 804

Czwartek 17.11.2022

iGol.pl

Artur Trębacz: Przypomnieliśmy całej Polsce o Hutniku Kraków

Hutnik Kraków na co dzień swoje mecze rozgrywa w eWinner 2. Lidze. Jest to klub, który może się poszczycić najliczniejszą akademią piłkarską w Krakowie. W sezonie 2019/2020 o Hutniku Kraków przypomniała sobie cała Polska z powodu niekorzystnego rozstrzygnięcia przez Lubelski Związek Piłki Nożnej. Już w najbliższym czasie w krakowskim klubie zajdą zmiany. Zapraszamy do naszej rozmowy z prezesem zarządu – Arturem Trębaczem.