Media o Nas 38/2022 (23-29.09.2022)

Czwartek 29.09.2022 

Głos 

 

Poniedziałek 26.09.2022

Dziennik Polski 

 

WP Sportowe Fakty 

eWinner II liga: Hutnik Kraków - Motor Lublin 1:3 (galeria) 

więcej tu 

 

Love Kraków 

Hutnik dał się dogonić Motorowi 

"Na dnie tabeli II ligi utknął Hutnik, choć strata drużyn strefy spadkowej do bezpiecznej pozycji nie jest jeszcze duża. Zespół Andrzeja Paszkiewicza przegrał ważne spotkanie z Motorem Lublin"

więcej tu 

 

Plus Radio 

Udany debiut noweg trenera i wreszcie wygrana. Motor - Hutnik 3-1 

"Trzy punkty wywiezione z Krakowa nie wydostały Motoru z ostatniego miejsca w drugoligowej tabeli. Wszystko przez fatalny początek sezonu."

więcej tu 

 

Akademia Wisła Kraków 

CLJ U-15: WYGRANA W DERBACH Z HUTNIKIEM 

"Derbowe spotkanie obfitowało w wiele dobrych sytuacji dla każdej ze stron, jednak ostatecznie to gospodarze zabłysnęli skutecznością, wygrywając 4:3."

więcej tu 

 

Piłkarski Świat 

eWinner II liga: Roszady na szczycie 

"Pech to jedno, ale Hutnik w pierwszej połowie prezentował się bardzo słabo. Brak pomysłu na grę czy brak choćby jednego celnego strzału mocno kłuł w oczy. Dopiero w 44. minucie naprawdę konkretną okazję miał Krzysztof Świątek."

więcej tu 

 

Niedziela 25.09.2022 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków - Motor Lublin. W meczu najsłabszych Hutnik był słabszy. Zobacz zdjęcia 

"Niedziela, godzina 11. Podobno to kiepski termin na piłkarskie widowiska. Ale ten mecz nie był tego potwierdzeniem. Bo takiego klimatu na Suchych Stawach dawno już mecz nie miał. Inna sprawa, że ten klimat ulatniał się wraz z nadziejami na korzystny wynik Hutnika..."

więcej tu 

 

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków - Motor Lublin. Kibice na meczu. Była oprawa i Nieproszeni Goście. Zobaczcie zdjęcia 

więcej tu 

 

90 minut 

eWinner II liga: Hutnik 1-3 Motor 

więcej tu 

 

Sobota 24.09.2022

Gazeta Krakowska 

Hutnik Kraków. 26 lat temu w Pucharze UEFA - gol bramkarza i z kornera, "panienki" i jachty, klasa i... skąpstwo rywali ZDJĘCIA

"26 lat temu - 24 września 1996 roku - piłkarze Hutnika Kraków zakończyli swą piękną, jedyną w 72-letniej historii klubu międzynarodową przygodę pucharową. W Pucharze UEFA wyeliminowali drużyny Chazri Buzowna Baku i Sigmy Ołomuniec. Nie dali rady dopiero późniejszemu półfinaliście tych rozgrywek - AS Monaco."

więcej tu 

 

Piątek 23.09.2022 

Dziennik Wschodni 

Motor w niedzielę zagra z Hutnikiem Kraków. Efekt nowej miotły szybko zacznie działać? 

"Drużyna Andrzeja Paszkiewicza wygrała jedno z poprzednich siedmiu spotkań. W sześciu pozostałych nie tylko przegrywała, ale przegrywała też wysoko. Pięć goli Hutnikowi zaaplikował lider z Kołobrzegu, a po cztery: Zagłębie II Lubin, Polonia Warszawa i Garbarnia. Dopiero ostatnio defensywa spisywała się ciut lepiej, bo udało się wygrać z Olimpią Elbląg 2:1 i przegrać z Górnikiem Polkowice „tylko” 0:1."

więcej tu 

 

Wstecz