Media o Nas 25/2023 (01.12 - 08.12.2023)

Piątek 01.12

gazetakrakowska.pl

Nowohucka Gala Boksu. To był długi wieczór na Suchych Stawach

W sobotę 25 listopada w hali Suche Stawy odbyła się Nowohucka Gala Boksu. Impreza była też kolejnym memoriałem Stefana i Krzysztofa Skałków – wybitnych trenerów boksu w Hutniku.

 

Sobota 02.12

sportowefakty.wp.pl

Rozpoczęła się mocno odchudzona z powodu ataku zimy kolejka na najniższym szczeblu centralnym

Zagłębie II Lubin zwyciężyło 2:0 z Hutnikiem Kraków. Drużyna z województwa małopolskiego sprawiała ostatnio wrażenie rozpędzającej się, jednak tym razem ani nie strzeliła gola, ani nie zapunktowała.

 

igol.pl

Co z nowym stadionem Hutnika Kraków? Sprawdzamy, jak przedstawia się obecna sytuacja i sprawa koncepcji budowy obiektu w Nowej Hucie

Obiekt przy ulicy Ptaszyckiego 4, nadszarpnięty zębem czasu, pamięta co prawda świetne mecze i wiele historii, jednak w obecnych futbolowych realiach nie nadaje się już właściwie do niczego. Miasto i klub pracują nad przygotowaniem koncepcji nowej infrastruktury i chociaż odbywa się to z mozołem, to posuwa do przodu. Co z nowym stadionem Hutnika Kraków?

 

gol24.pl

Hutnik Kraków zakończył rok porażką. Trener Bobla: Sędzia wypaczył wynik meczu

Hutnik Kraków rok 2023 zakończył porażką. Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków 2:0 w meczu 20. kolejki II ligi, rozegranym w sobotę 2 grudnia. Duży wpływ na wynik miał kontrowersyjny rzut karny, po którym gospodarze objęli prowadzenie. Krakowianie kończą tegoroczne zmagania z 30 punktami, na 6. miejscu.

 

Niedziela 03.12

igol.pl

Hutnik Kraków: złe miłego początki? Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Dumy Nowej Huty

Hutnik Kraków ma spore ambicje. Klub, uznana marka, chce powoli wracać do grona najlepszych polskiego futbolu. Tu trzeba podkreślić, że systematycznie udaje się to robić. Po wskrzeszeniu i powstaniu z martwych (chapeau bas dla kibiców) zespół odbudowuje się, robi awanse i wzmacnia się.

 

Poniedziałek 04.12

sport.lovekrakow.pl

Trener i prezes Hutnika jednym głosem: Sędzia wypaczył wynik meczu

Zadowolenie z dobrego miejsca, ale także lekki niedosyt z powodu kilku przegranych, których można było uniknąć. Tak pierwszą część sezonu oceniają w Hutniku Kraków, który po 20 kolejkach zajmuje szóste miejsce w II lidze.

 

Środa 06.12

sport.lovekrakow.pl

Prezes Artur Trębacz: Zimą kadra Hutnika na pewno zostanie poszerzona

Ze sternikiem szóstego klubu II ligi rozmawiamy o rundzie jesiennej, krótkiej ławce i planach na zimę.

Wstecz