Media o Nas 23/2023 (21.09 – 27.09.2023)

Piątek 22.09

gol24.pl

Katastrofalna gra obronna piłkarzy Hutnika Kraków w Kaliszu. To nie mogło się dobrze skończyć

Bardzo źle rozpoczęli mecz w Kaliszu piłkarze Hutnika. Już po 4 minutach przegrywali 0:2, a na przerwę schodzili z trzybramkową stratą. Ostatecznie spotkanie dwóch drużyn walczących o miejsce w pierwszej szóstce II ligi zakończyło się wygraną KKS 3:0. Dwa gole zdobył niechciany w Wiśle Kraków 23-letni napastnik Hubert Sobol. Kaliszanie zostali liderem tabeli.

sportowefakty.wp.pl

Postrzelali w II lidze. Były lider dostał lanie

13 goli w trzech piątkowych meczach na najniższym szczeblu centralnym. Chojniczanka zdemolowała 5:1 Radunię Stężyca, która we wcześniejszych dziewięciu meczach straciła zaledwie sześć bramek.

Niedziela 24.09

sport.lovekrakow.pl

II i III liga: Zwycięski debiut Peszki, przełamanie Garbarni, dziurawa obrona Hutnika

Tydzień temu pisaliśmy, że tylko zespół z Nowej Huty nie zawiódł swoich kibiców. W ten weeekend podopieczni Bartłomieja Bobli dali plamę w Kaliszu, a Wieczysta i Garbarnia sięgnęły po trzy punkty.

Środa 27.09

Krakoska Piłka TV

KRAKOSKI MAGAZYN LIGOWY #10 | Wisła pogrąża Motor, a Pogoń Pasy. Puszcza na remis. Debiut Peszkina!

Zapraszamy na kolejne wydanie Krakoskiego Magazynu Ligowego! Bartosz Marcinkowski, Julian Dulęba i Wladyslaw Zużelskij przedstawią najciekawsze wydarzenia z krakowskich boisk.