Media o Nas 22/2023 (14.09 – 20.09.2023)

Niedziela 17.09

 

przegladsportowy.onet.pl

II liga: Niespodzianki w Bytomiu i Kaliszu. Rezerwy Kolejorza wypunktowane

Niedzielne spotkania w ramach dziewiątej kolejki eWinner 2 Ligi obfitowały w wiele niespodzianek. Punkty straciły będące w czołówce ekipy KKS Kalisz i rezerw ŁKS Łódź. Wysoką porażkę zanotowały również rezerwy Lecha Poznań. Na czele stawki znajduje się drugi zespół Zagłębia Lubin, ale w czołówce panuje niesamowity ścisk.

 

sportowefakty.wp.pl

Zaskoczenie w Kaliszu. Czerwona kartka miała wysoką cenę

KKS 1925 Kalisz poniósł porażkę 0:1 z Chojniczanką i nie wykorzystał okazji do objęcia prowadzenia w tabeli II ligi. Ponownie nie popisali się piłkarze Stomilu Olsztyn oraz Lecha II Poznań.

 

gol24.pl

Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn. Niech wynik was nie zmyli. To była dominacja

Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn 2:1 w meczu 9. kolejki II ligi, rozegranym w niedzielę 17 września. Nowohucki zespół wprawdzie późno zdobył zwycięską bramkę, ale w przekroju całego spotkania był ekipą wyraźnie lepszą, zaprezentował fajną, ofensywną grę. Po tym meczu ma 15 punktów - tylko dwa mniej od drużyn prowadzących w tabeli. Stomil pozostał z 10 punktami.

 

Poniedziałek 18.09

 

sport.lovekrakow.pl

II i III liga: Dobry Hutnik, męczarnie Wieczystej, Star „rozjechał” Garbarnię

Sześć z dziewięciu punktów zdobyły krakowskie drużyny występujące w II i III lidze. Ofensywnemu Hutnikowi i wciąż nieprzekonującej Wieczystej zwycięstwami udało się odpowiedzieć na porażki w poprzedniej kolejce. Garbarnia nie wygrała trzeciego spotkania z rzędu, wysoko przegrywając z beniaminkiem.

 

gazetakrakowska.pl

Hutnik Kraków. Trener Bartłomiej Bobla: Zespół pokazał, jaką drogą idziemy

Hutnik Kraków. - Dobra reakcja mojego zespołu po ostatnim spotkaniu w Stalowej Woli. Ale tam na konferencji powiedziałem, dlaczego polegliśmy i dzisiaj moja drużyna udowodniła, że to był fakt. Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy i pójdziemy dalej tą dobrą drogą. Bo dzisiaj zespół chyba pokazał, jaką drogą idziemy i zasłużenie wygraliśmy - stwierdził Bartłomiej Bobla, trener nowohuckiego zespołu, po zwycięstwie 2:1 nad Stomilem Olsztyn.

 

Środa 20.09

 

Krakoska Piłka TV

KRAKOSKI MAGAZYN LIGOWY #9 | Pasy z pierwszą przegraną. Wisła znów traci punkty. Hutnik na topie!

Zapraszamy na kolejne wydanie Krakoskiego Magazynu Ligowego! Bartosz Marcinkowski, Julian Dulęba i Wladyslaw Zużelskij przedstawią najciekawsze wydarzenia z krakowskich boisk.

Wstecz