Media o Nas 16/2023 (19.07 - 26.07.2023)

Środa 19.07

 

gazetakrakowska.pl

Hutnik Kraków zaczyna sezon. "Tak naprawdę cele określimy po rundzie jesiennej"

Hutnik Kraków. Meczem ze Skrą Częstochowa, w sobotę 22 lipca o godz. 17 na Suchych Stawach, zespół trenera Bartłomieja Bobli rozpocznie drugoligowy sezon 2023/2024. Na pewno będzie kilka debiutów, bo wśród pozyskanych latem są zawodnicy, którzy od razu wskoczą do składu.

 

sportdziennik.com

Sami są ciekawi

Prezesa Hutnika Kraków Artura Trębacza cieszy, że przed sezonem klub nie jest wymieniany wśród kandydatów do spadku.

 

Sobota 22.07

 

sport.lovekrakow.pl

Świetna inauguracja Hutnika ze spadkowiczem. 3 gole i 3 czerwone kartki, rywale kończyli w 8 

Ofensywna gra Hutnika nie dała spadkowiczowi z I ligi szans na Suchych Stawach. Kibiców, jak za starych lat, znów ucieszył duet Budziński-Rakels.

 

Niedziela 23.07

 

sport.lovekrakow.pl

Trener Hutnika: Zawsze lubiłem ostrą grę, kibice to kochają [Rozmowa]

Z mocniejszą niż w poprzednim sezonie kadrą i nadziejami nowy sezon zaczął Hutnik Kraków, który może powalczyć o wysokie lokaty. – Będziemy chcieli grać ofensywnie – zapowiada trener Bartłomiej Bobla.

 

Poniedziałek 24.07

 

dziennikpolski24.pl

Hutnik Kraków. Deniss Rakels i Marcin Budziński pokazali, że mogą być motorem napędowym drużyny. Dają też dobry przykład młodym piłkarzom

Sezon w II lidze piłkarskiej Hutnik Kraków zaczął od zwycięstwa 3:0 na Skrą Częstochowa. Oficjalny debiut w nowohuckich barwach zaliczyli Deniss Rakels i Marcin Budziński, którzy mają być wiodącymi graczami w zespole.

 

ujot.fm

KRAKOSKI MAGAZYN LIGOWY #1 - Cracovia, Puszcza, Wisła i Hutnik po pierwszych ligowych starciach!

Jak poradziły sobie krakoskie ekipy po 1. kolejce w nowym sezonie? Cracovia dogoniła Stal i wywiozła cenny punkt z Mielca. Czy to będzie sezon Rakoczego? Puszcza Niepołomice dostarczyła nam rozrywki i pomimo porażki, pokazała się z dobrej strony. Wisła Kraków nie potrafi dalej domykać spotkań. Czy przeprowadzone zmiany były słuszne?
Hutnik Kraków pokonał Skrę Częstochowa 3:0. Czy Budziński i Rakels dodadzą polotu z przodu?

 

Wtorek 26.07

 

sportdziennik.com

Wzory dla młodych

Już pierwsze spotkanie pokazało, że duet Marcin Budziński i Denis Rakels może być postrachem rywali Hutnika w II lidze. Trener stawia ich za wzór dla młodzieży.

Wstecz