Media o Nas 15/2023 (01.06 - 07.06.2023)

Niedziela 04.06

gazetakrakowska.pl

Hutnik Kraków - Znicz Pruszków. Wielka radość na stadionie w Nowej Hucie. Awans do I ligi!

Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 0:1 w meczu 34., ostatniej kolejki sezonu 2022/2023 II ligi. Ekipa z Mazowsza dzięki temu zwycięstwu wskoczyła na 2. miejsce w tabeli i wywalczyła awans do I ligi. Hutnik zakończył sezon na 12. miejscu.

 

sportowefakty.wp.pl

Poznaliśmy drugiego beniaminka Fortuna I ligi. Awans z drugiego szeregu

Nie Kotwica, nie Stomil, a Znicz Pruszków wywalczył awans do Fortuna I ligi w ostatniej kolejce sezonu. Drużyna z Mazowsza przeskoczyła z czwartego na drugie miejsce w tabeli dzięki zwycięstwu 1:0 z Hutnikiem Kraków, a także potknięciom rywali.

 

sport.pl

Sensacyjny awans do I ligi! Motor w 90. min. uratował baraże. Koszmar Kotwicy i KKS

Znicz Pruszków dzięki wyjazdowemu zwycięstwu z Hutnikiem Kraków 1:0 awansował do I ligi! Pruszkowianie na finiszu wyprzedzili Kotwicę Kołobrzeg, która tylko zremisowała u siebie z Pogonią Siedlce 1:1. Z kolei bramka Rafała Króla w 90. minucie meczu z Polonią Warszawa uratowała remis 1:1 i baraże Motorowi Lublin.

 

Poniedziałek 05.06

sport.interia.pl

Były klub Lewandowskiego z wielkim sukcesem. Awans 10 minut przed końcem sezonu

Znicz Pruszków, były klub Roberta Lewandowskiego, w ostatniej kolejce dzięki wygranej z Hutnikiem Kraków, pierwszy raz w sezonie awansował na drugie miejsce, które dało bezpośredni awans na zaplecze Ekstraklasy.

 

sport.lovekrakow.pl

Wieczysta bez Majewskiego i daleko od awansu. Wielka radość Znicza na Suchych Stawach

Zakończył się sezon w II lidze, a w III do rozegrania zostały jeszcze dwie kolejki. Na boisku Hutnika awans świętował Znicz Pruszków. Wieczysta, choć przełamała złą serię, będzie miała bardzo trudno wyrwać go Stali Stalowa Wola.

 

Wtorek 06.06

sportowefakty.wp.pl

Fortuna Puchar Polski: tak zacznie się nowy sezon. Znamy pary rundy wstępnej

Wraz z zakończeniem sezonu 2022/2023, poznaliśmy pary rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski. Już na początku sierpnia czekają nas pierwsze emocje w nowej edycji.

Wstecz