Media o Nas 12/2023 (11.05 - 18.05.2023)

Czwartek 11.05

sportowy24.pl

Nowy stadion Hutnika Kraków. Machina ruszyła! Jaka pojemność? Gdzie ma powstać?

Nowy stadion Hutnika Kraków - konkretny krok w kierunku tej inwestycji został wykonany. - Powstała pierwsza, wstępna koncepcja stadionu, która już jest w posiadaniu klubu - ujawnił Artur Trębacz, prezes Hutnika (Sp z o.o.) w klubowej telewizji. - Przedstawiciele klubu byli na spotkaniu, podczas którego koncepcja została omówiona. W tym momencie piłeczka jest po naszej stronie. Będziemy wprowadzali do tej koncepcji uwagi. Mamy ich sporo, więc chwilę to potrwa. Zależy nam na tym, żeby ten stadion był maksymalnie funkcjonalny pod każdym względem. Zarówno od strony sportowej, jak i od strony późniejszego jego utrzymania - podkreślił.

 

Sobota 13.05

sportowefakty.wp.pl

Stomil nie jest już wiceliderem eWinner II ligi. Szokujący początek meczu

Na miejsce premiowane awansem do Fortuna I ligi powróciła Kotwica. Wyprzedziła ona Stomil, który przegrał 0:3 z Wisłą Puławy. Nie popisał się w swoim meczu również KKS 1925 Kalisz. Z roli faworytów wywiązali się piłkarze Polonii oraz Motoru.

 

Niedziela 14.05

gazetakrakowska.pl

Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków. Sędzia w roli głównej

Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 0:0 w meczu 31. kolejki II ligi, rozegranym w sobotę 13 maja. Oba zespoły oddały zbliżoną liczbę strzałów, a Hutnik jest pierwszą w tym roku drużyną, która w ligowym meczu w Siedlcach nie dała sobie strzelić gola.

 

Poniedziałek 15.05

sport.lovekrakow.pl

II i III liga: Sędzia w roli głównej, blisko spadku, niespodziewana strata, w końcu wygrana

Wieczysta musiała odrabiać straty w Sandomierzu i zaledwie po remisie straciła pierwsze miejsce w III lidze na rzecz Stali Stalowa Wola. Z kolei Cracovia II pokonała Czarnych Połaniec i wygrała po raz pierwszy od 1 kwietnia. Poziom wyżej Hutnik strzelił gola w Siedlcach, jednak mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Garbarnia przegrała z Polonią i jest coraz bliżej spadku.

 

Wstecz