Media o Nas 11/2023 (05.05 - 10.05.2023)

Sobota 06.05

gazetakrakowska.pl

Hutnik Kraków. KKS 1925 Kalisz przerwał serię gospodarzy bez porażki. Zobaczcie zdjęcia

W meczu 30. kolejki II ligi piłkarskiej, rozegranym w sobotnie popołudnie na Suchych Stawach, Hutnik Kraków przegrał z walczącym o awans na zaplecze ekstraklasy KKS-em 1925 Kalisz 0:1. Goście przerwali rywalom serię spotkań bez porażek (wcześniej trzy zwycięstwa i remis). Hutnik zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, od strefy spadkowej dzieli go sześć punktów.

sportowefakty.wp.pl

Faworyci zgodni w eWinner II lidze. Polonia Warszawa była w opresji

Polonia Warszawa zwyciężyła 2:1 z GKS-em Jastrzębie, choć jako pierwsza w tym meczu straciła gola. Po komplet punktów sięgnęli w sobotę także inni kandydaci do awansu: Motor Lublin oraz KKS 1925 Kalisz.

Niedziela 07.05

Krakowskie drużyny - Hutnik i Garbarnia - po raz siódmy w tym sezonie z porażkami w tej samej kolejce

Po raz siódmy w obecnym sezonie II ligi piłkarskiej zdarzyło się, że obie krakowskie drużyny – Hutnik i Garbarnia - doznały porażek w tej samej kolejce. W minioną sobotę przytrafiło się to im po raz pierwszy w rundzie wiosennej.

krakow.naszemiasto.pl

Hutnik Kraków. Trener Bartłomiej Bobla po porażce z kaliszanami: Pokazaliśmy mocny charakter w drugiej połowie

- Czasami bramkarz wygrywa mecz, czasami zdarzy mu się taki błąd. Taka jest piłka. Zawsze to wychodzi na zero – tak trener piłkarzy Hutnika Kraków Bartłomiej Bobla skomentował fatalną interwencję Adama Wilka po strzale Mateusza Wysokińskiego w sobotnim meczu 30. kolejki II ligi, w którym gospodarze przegrali z KKS-em 1925 Kalisz 0:1.

Poniedziałek 08.05

eska.pl

Piłka nożna. KKS Kalisz wygrywa z Hutnikiem

KKS Kalisz wygrał w sobotę z Hutnikiem Kraków 1:0. Wyjazdowa, 30. kolejka eWinner 2. ligi piłki nożnej okazała się szczęśliwa dla kaliszan. Do domu wrócili z tarczą i upragnionymi punktami.

Środa 10.05

tygodniksiedlecki.com

Czas na Hutnik Kraków - Czy Pogoń jeszcze bardziej przybliży się do baraży?

W najbliższą sobotę 13 maja rozegrany zostanie mecz eWinner II ligi piłkarskiej pomiędzy MKP Pogoń Siedlce i Hutnikiem Kraków.