Ostatnie pożegnanie Mariusza Sierakowskiego. Morze kwiatów przykryło grób tragicznie zmarłego 29-latka

W środę (26 kwietnia) pochowany został Mariusz Sierakowski, były piłkarz m.in. Hutnika Kraków. 29-latek, który ostatnio mieszkał w Holandii, podczas pracy na budowie spadł z rusztowania. Jego życia nie udało się uratować. Na Cmentarzu Batowickim w Krakowie, gdzie odbył się pogrzeb, zjawiły się tłumy.

Niedziela 30.04

gazetakrakowska.pl

Motor Lublin - Hutnik Kraków. Przerwana seria Motoru! Nowohucki zespół podniósł się w trakcie meczu

Motor Lublin - Hutnik Kraków 1:1 w meczu 29. kolejki II ligi, rozegranym w niedzielę 30 kwietnia. Ten wynik oznacza, że krakowianie przerwali świetną serię Motoru, który wygrał sześć poprzednich ligowych spotkań na Arenie Lublin. Hutnicy mają teraz 37 punktów i 7-punktową przewagę nad strefą spadkową. Walczący o I ligę Motor ma 44 "oczka", jest dwa punkty pod strefą baraży o awans.

sportowefakty.wp.pl

Motor Lublin nie dowiózł przewagi. Ekipa Goncalo Feio poza szóstką

Motor Lublin zdobył tylko punkt w dwóch ostatnich meczach w eWinner II lidze. Po remisie 1:1 z Hutnikiem Kraków znajduje się poza strefą barażową w tabeli.

Poniedziałek 01.05

transfery.info

Gonçalo Feio: Nie będę milczał wiecznie. Trzeba coś z tym zrobić, bo to nie jest normalne

Trener Motoru Lublin Gonçalo Feio po niedzielnym meczu II ligi z Hutnikiem Kraków miał pretensje dotyczące decyzji sędziów w ostatnich spotkaniach jego drużyny.