Media o Nas 09/2023 (20.04 - 25.04.2023)

Czwartek 20.04

gazetakrakowska.pl

Mariusz Sierakowski nie żyje. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb byłego piłkarza Hutnika?

Mariusz Sierakowski, były piłkarz Hutnika Kraków, tragicznie zmarły w wieku 29 lat podczas pracy w Holandii, zostanie pochowany w środę 26 kwietnia na cmentarzu Batowickim w Krakowie. Ceremonia rozpocznie się o godz. 11 w cmentarnej kaplicy.

 

Sobota 22.04

sport.tvp.pl

Przemysław Sztuczkowski, właściciel Hutnika Kraków: wspaniale, gdyby udało się nawiązać do lat 90.

Rozkręcił biznes od zera. Zaczął od handlu złomem, a skończył w pierwszej setce najbogatszych Polaków. Dziś Przemysław Sztuczkowski prowadzi prężny biznes metalurgiczny, a od lutego firma Cognor jest właścicielem II-ligowego dziś Hutnika Kraków. 

 

dziennikpolski24.pl

Hutnik Kraków - Górnik Polkowice. Znów zwycięstwo! Ta drużyna poczuła się mocna

Hutnik Kraków - Górnik Polkowice 3:1 w meczu 28. kolejki II ligi, rozegranym w sobotę 22 kwietnia. To trzecie z kolei zwycięstwo nowohuckiej drużyny, którą umocniła się w bezpiecznej strefie tabeli. Nad strefą zagrożoną po tym weekendzie będzie miała przynajmniej 6 punktów, a do końca pozostało 6 kolejek.

 

Niedziela 23.04

futmal.pl

Hutnik buduje twierdzę 

Drużyna Hutnika Kraków odniosła wczoraj trzecie z rzędu zwycięstwo przed własną publicznością w trwającej rundzie wiosennej. Podopieczni Bartłomieja Bobli pokonali walczący o utrzymanie Górnik Polkowice 3:1. 

 

Poniedziałek 24.04

gazetakrakowska.pl

Hutnik Kraków. Transfery dodały mocy. Utrzymanie w II lidze coraz bliżej

Hutnik Kraków. Siedem punktów przewagi nad strefą spadkową - tak grubą poduszkę nowohucka drużyna ma sześć kolejek przed końcem sezonu. - Uważam, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tej rundy - stwierdził Bartłomiej Bobla, trener hutników, po trzecim z rzędu zwycięstwie.

 

sport.lovekrakow.pl

II i III liga. Twierdza Suche Stawy. Ważne zwycięstwa Hutnika i Garbarni, znaczący wynik dla Wieczystej

Do siedmiu punktów urosła przewaga Hutnika Kraków w walce o utrzymanie w lidze. Broni nie składa Garbarnia, która też wygrała z ważnym rywalem i wydostała się z czerwonej strefy.

Wstecz