Media o Nas 08/2023 (13.04 - 19.04.2023)

Sobota 15.04

gol24.pl

Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków. Zwycięstwo hutników! Zagrożenie spadkiem chyba już mija

Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 0:1 w meczu 27. kolejki II ligi, rozegranym w sobotę 15 kwietnia. To niespodziewane i niezwykle cenne zwycięstwo ekipy z Nowej Huty, która dzięki niemu ma 33 punkty i zwiększyła przewagę nad strefą spadkową do sześciu "oczek" - a warto przypomnieć, że do wiosennej części sezonu startowała z przedostatniego miejsca w tabeli. Drużyna z Elbląga pozostała po tym meczu z dorobkiem 41 punktów.

 

sportowefakty.wp.pl

Mocne wejście Macieja Bartoszka do eWinner II ligi

Kotwica Kołobrzeg wygrała 1:0 z Zagłębiem II Lubin w pierwszym meczu pod wodzą trenera Macieja Bartoszka. Dobrze rozpoczęła się również kadencja Dariusza Kantora na stanowisku szkoleniowca Siarki Tarnobrzeg.

 

Poniedziałek 17.04

gazetakrakowska.pl

"Żegnaj, przyjacielu". Zwycięstwo z dedykacją dla Mariusza Sierakowskiego. Były piłkarz Hutnika zmarł tragicznie

Mariusz Sierakowski tragicznie zmarł we wtorek 11 kwietnia, piłkarze Hutnika pierwszy mecz po śmierci, która ich mocno dotknęła, zagrali w sobotę 15 kwietnia. Pokonali w Elblągu Olimpię 1:0, a to zwycięstwo zadedykowali zmarłemu. "Siarze", bo tak mówiono na Mariusza na Suchych Stawach.

 

sport.fakt.pl

Mariusz zginął w tragicznych okolicznościach. Tak klub uhonorował 29-letniego piłkarza. Poruszające słowa

Piłkarze Hutnika Kraków nie mogą pogodzić się z tragiczną śmiercią swojego byłego zawodnika, 29-letniego zaledwie Mariusza Sierakowskiego. Młody piłkarz zginął w wypadku, którego doznał podczas pracy w Holandii. Koledzy z dawnej drużyny we wzruszających słowach uhonorowali go po ostatnim wygranym meczu.

 

sport.lovekrakow.pl

II liga: Hutnik bliżej utrzymania, Garbarnia spadku

Tylko dwa gole padły w weekendowych spotkaniach krakowskich drużyn w II lidze. Hutnik wygrał w dalekim Elblągu, a Garbarnia na swoim stadionie uległa ostatniej w tabeli Siarce, którą prowadził nowy trener.

 

krknews.pl

Piłkarze Hutnika pożegnali tragicznie zmarłego kolegę

Mariusz Sierakowski, wychowanek Hutnika, zmarł w tragicznych okolicznościach podczas pracy na budowie w Holandii. Jego śmierć wstrząsnęła piłkarskim światem w Krakowie, a zwłaszcza w klubie, z którym był związany przez większą część swojego życia. Teraz koledzy umieścili w mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie. 

Wstecz