Media o Nas 05/2023 (16.03 - 22.03.2023)

Sobota 18.03

 

gazetakrakowska.pl

II liga. Piłkarze Hutnika Kraków przywiozą punkt z dalekiego wyjazdu nad morze

Rewanż za sierpniową porażkę 1:5 z Kotwicą Kołobrzeg na Suchych Stawach udał się krakowianom połowicznie. Jednak bezbramkowy remis z wiceliderem II ligi pozwolił zaksięgować piłkarzom Hutnika cenny punkt w tabeli, w której znajdują się tuż nad strefą spadkową.

 

sportowefakty.wp.pl

Zmiana lidera w eWinner II lidze. Motor Lublin nie zwalnia

KKS 1925 Kalisz wykorzystał kolejne niepowodzenie Kotwicy Kołobrzeg i objął prowadzenie w tabeli eWinner II ligi. Motor Lublin zbliża się do miejsc premiowanych awansem dzięki kolejnemu zwycięstwu.

 

Poniedziałek 20.03

 

sport.lovekrakow.pl

II i III liga: Jeden z dwunastu. Nie przegrał tylko Hutnik, strzał życia rywala Cracovii II [VIDEO]

Za nami bardzo słaby weekend krakowskich drużyn w II i III lidze. Mecze przegrały Garbarnia, Cracovia II i Wieczysta, a Hutnik zdobył punkt w Kołobrzegu, gdzie jeszcze nikt nie wygrał.

 

Wtorek 21.03

 

krakow.wyborcza.pl

Wyjątkowy mecz w Nowej Hucie. Hutnik Kraków gra z osobami z zespołem Downa

21 marca to data symboliczna dla wielu osób. W pierwszy dzień wiosny, 73 lata temu, założono klub piłkarski Hutnik Kraków. W 2005 roku datę tę ustanowiono zaś Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa. Z tej okazji władze klubu zaprosiły na mecz pomiędzy obiema świętującymi grupami.

 

rmf24.pl

Piłkarze Hutnika Kraków zagrają dziś "Wyjątkowy mecz"

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa odbędzie się dziś w Krakowie „Wyjątkowy mecz”. Piłkarze Hutnika zmierzą się z podopiecznymi fundacji Tęcza.

 

sportdziennik.com

„Wyjątkowy mecz” na urodziny

Dziś przypada 73. rocznica założenia Hutnika Kraków i Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tego połączenia wyjdzie coś naprawdę dobrego!

 

Wstecz