Media o nas 04/2024 (29 marca - 3 kwietnia 2024 r.)

Piątek 29.03

gol24.pl

Na jakim stadionie Hutnik Kraków zagra w I lidze? Bo brak awansu "będzie porażką"

- My walczymy o awans i ten cel nam się nie zmienia - powiedział Artur Trębacz, prezes nowohuckiego klubu. Potwierdzając, że z trenerem Maciejem Musiałem podpisano kontrakt do końca sezonu 2024/2025, dodał: - Tak, kontrakt jest do końca przyszłego sezonu, natomiast mamy tutaj pewne opcje w przypadku niezrealizowania celu.

 

przegladsportowy.onet.pl

Rozpoznajesz tych piłkarzy sprzed lat? 18/20 zdobędą tylko znawcy futbolu

"Może stadiony były o wiele gorsze, ale przynajmniej poziom był wyższy" — często psioczą kibice, którzy pamiętają, jak jeszcze Ekstraklasa była po prostu I ligą. Sprawdźmy, czy fani polskiej piłki rzeczywiście mają dobrą pamięć. W tym quizie pytamy o piłkarzy, którzy byli czołowymi postaciami ligowych zmagań w latach 80., 90. i na początku XX w.

 

Sobota 30.03

gazetakrakowska.pl

Trener Maciej Musiał o porażce Hutnika 0:3: Po pierwszej bramce drużyna rozleciała się mentalnie, co jest strasznie dziwne

- W pierwszej połowie w ogóle nie graliśmy tego, co sobie założyliśmy i na to jestem najbardziej zniesmaczony i zły - powiedział Maciej Musiał po porażce Hutnika ze Stomilem Olsztyn 0:3 w sobotnim meczu 26. kolejki 2. ligi. - Oczywiście nie miałem za dużo czasu, bo w trakcie dwóch treningów ciężko coś zrobić, ale mimo wszystko poświęciliśmy je między innymi na zmianę budowania ataku - dodał trener krakowian.

Wstecz