Media o Nas 04/2023 (08.03 - 15.03.2023)

Środa 08.03

sportowy24.pl

Hutnik Kraków. Kibice na meczu z Siarką w Tarnobrzegu. Zdjęcia

Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków. Podczas tego II-ligowego meczu, rozegranego w sobotę 4 marca, ponad stuosobową grupę na trybunach stanowili kibice Hutnika.

 

Czwartek 09.03

gazetakrakowska.pl

Hutnik Kraków wraca na swój stadion. Ale kibiców nie będzie

Hutnik Kraków - Radunia Stężyca. Ten mecz, w ramach 22. kolejki II ligi, odbędzie się w sobotę 11 marca o godz. 14. Spotkanie jest zamknięte dla publiczności - to kara, jaką poniesie nowohucki klub za zachowanie kibiców podczas poprzedniego meczu rozegranego na stadionie na Suchych Stawach.

 

Sobota 11.03

gol24.pl

Hutnik Kraków. Pusty stadion, kibice za ogrodzeniem. Otoczka meczu z Radunią Stężyca

Hutnik Kraków - Radunia Stężyca. Pierwszy II-ligowy mecz na stadionie w Nowej Hucie w 2023 roku odbył się przy pustych trybunach. Taką karę nałożył organ dyscyplinarny PZPN na nowohucki klub za zachowanie jego kibiców podczas ostatniego spotkania w ubiegłym roku. Grupka sympatyków Hutnika i tak pojawiła się w sobotę 11 marca na Suchych Stawach i obserwowała mecz zza ogrodzenia, z okolicy stadionowego zegara. Od czasu do czasu słychać było nawet doping.

 

sportowefakty.wp.pl

Wygrana po aferze. Goncalo Feio i spółka lepsi w hicie II ligi

Motor Lublin kontynuuje pościg za najlepszymi drugoligowcami. Drużyna Goncalo Feio pokonała 1:0 KKS 1925 Kalisz. Takim samym wynikiem zakończyła się konfrontacja Znicza Pruszków z Polonią Warszawa.

 

Niedziela 12.03

futmal.pl

Hutnik bez kibiców i bez punktów

Rundę wiosenną Hutnik rozpoczął obiecująco. Po wygranej w Jastrzębiu Zdroju i pechowym nieco remisie w Tarnobrzegu, podopieczni trenera Bobli mieli znakomitą szansę powiększyć do trzech, serię meczów bez porażki, co w kontekście walki o utrzymanie się w II lidze stanowiłoby niezwykle cenny dorobek tym bardziej, że Radunia wiosną zgromadziła zaledwie jeden punkt. 

 

Wtorek 14.03

gazetakrakowska.pl

Marcin Wróbel (Hutnik Kraków): W mojej rodzinie piłka nożna jest obecna od pokoleń

- Mój rozwój był trochę wyhamowany kontuzją. Kiedy wróciłem, pomalutku odbudowywałem się, ciężko pracowałem i to zaczęło procentować - mówi Marcin Wróbel, nowy napastnik Hutnika Kraków, który mając 25 lat wszedł na szczebel II ligi. Wszedł bez kompleksów: po trzech meczach w II lidze ma w dorobku trzy bramki.

 

Wstecz