Media o Nas 03/2023 (03.03 - 07.03.2023)

Sobota 4.03

gazetakrakowska.pl

Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków. Wyrównanie w doliczonym czasie

Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków 1:1 w meczu 21. kolejki II ligi, rozegranym w sobotę 4 marca w Tarnobrzegu. W doliczonym czasie gry zwycięstwo z rąk wypuściła nowohucka ekipa, która pozostaje jednak niepokonana już od sześciu kolejek. Na koncie ma 23 punkty, Siarka 22. Oba zespoły walczą o utrzymanie.

 

sport.lovekrakow.pl

Garbarnia i Hutnik zdobyły po punkcie. „Nie pomagało słabe sędziowanie”

Brązowi odrobili stratę w domowym meczu ze Stomilem Olsztyn, a Duma Nowej Huty w doliczonym czasie wypuściła z rąk zwycięstwo w Tarnobrzegu.

 

sportowefakty.wp.pl

Polonia Warszawa nie zawiodła. Popis Adama Frączczaka w II lidze

Hutnik Kraków po raz drugi w rundzie wiosennej zagrał na wyjeździe. W Jastrzębiu-Zdroju wygrał skromnie dzięki strzałowi Marcina Wróbla. Również ten piłkarz otworzył wynik meczu z Siarką Tarnobrzeg. Pokonał on Wojciecha Muzyka świetnym uderzeniem z linii pola karnego pod poprzeczkę. Tym razem to nie wystarczyło do zdobycia kompletu punktów. Beniaminek doprowadził do remisu 1:1 strzałem Krzysztofa Zawiślaka już w doliczonym czasie.

 

Poniedziałek 6.03

podkarpacielive.pl

Dawid Kubowicz: Wróciłem do Krakowa i jestem zadowolony z gry w Hutniku

Hutnik Kraków zremisował na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1-1. Oto co powiedział nam Dawid Kubowicz, obrońca ekipy z "Nowej Huty".

 

gol24.pl

Hutnik Kraków. Trener Bartłomiej Bobla: Trafiliśmy dobrze z zawodnikami

Hutnik Kraków. - Nie popadajmy w hurraoptymizm. Od ostatniego miejsca dzielą nas tylko trzy punkty, czyli naprawdę tylko jeden mecz. Pokora i ciężka praca - to w tym momencie najważniejsze - podkreśla Bartłomiej Bobla, trener nowohuckiej drużyny, która po dwóch meczach w 2023 roku w II lidze ma w dorobku zwycięstwo i remis.

Wstecz