Media o nas 02/2024 (07-14 marca 2024 r.)

Sobota 09.03

przegladsportowy.onet.pl

Wielkie emocje w 2. lidze! Faworyci nie zawiedli

W sobotnich meczach 2. ligi piłki nożnej trzy zainteresowane awansem drużyny zainkasowały punkty. Pogoń Siedlce ograła Sandecję Nowy Sącz 3:2, Wisła Puławy zremisowała z Hutnikiem Kraków 1:1, a Stal Stalowa Wola triumfowała przeciwko Stomilowi Olsztyn.

sportowefakty.wp.pl

Pogoń Siedlce jeszcze nie odpuszcza liderom II ligi

Pogoń Siedlce traci już tylko dwa punkty do miejsca premiowanego awansem do Fortuna I ligi po zwycięstwie 3:2 z Sandecją Nowy Sącz. Pod coraz większym znakiem zapytania stoi pozostanie Stomilu Olsztyn na szczeblu centralnym

gazetakrakowska.pl

Bartłomiej Bobla: Dla nas ten remis to strata dwóch punktów. Opinie trenerów po meczu Hutnik Kraków – Wisła Puławy

Obie drużyny jakby się zmówiły, w trzecim kolejnym meczu 2. ligi piłkarskiej remisują 1:1. Mikołaj Raczyński, trener Wisły Puławy, stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej, że jeden punkt szanuje, szkoleniowiec Hutnika Kraków Bartłomiej Bobla bliższy był myśli nie tyle o utracie dwóch punktów. Bo to już drugi remis u siebie jego drużyny na wiosnę.

Niedziela 10.03

krakow.naszemiasto.pl

Kibice Hutnika Kraków dopingowali w meczu z Wisłą Puławy swoją drużynę i... rolników

To był trudny mecz dla drugoligowych piłkarzy Hutnika Kraków, a zrobił się jeszcze trudniejszy po stracie gola w 2. minucie. Kibice na Suchych Stawach wierzyli w happy end do końca i w nagrodę otrzymali jeden punkt, po tym, jak wyrównanie przyniósł strzał głową Marcina Wróbla w drugiej połowie (1:1). Piłka piłką, ale nowohuccy fani nie zapomnieli też o tym, co ważniejsze, a dziś przecież kraj żyje protestami rolników. Po sobotnim meczu z Wisłą Puławy wiadomo, że na wsparcie kibiców Hutnika z pewnością mogą oni liczyć.

Poniedziałek 11.03

sport.lovekrakow.pl

II i III liga: Cztery gole i race w derbach, Hutnik wypadł ze strefy barażowej

W weekend Wieczysta mierzyła się z Garbarnią i dzięki golom strzelonym po przerwie wygrała ósme spotkanie z rzędu i dziesiąte u siebie w III lidze. Poziom wyżej Hutnik znów osiągnął wynik 1:1.