Media o Nas 02/2023 (23.02 - 02.03.2023)

Piątek 24.02

gazetakrakowska.pl

Hutnik Kraków zaczyna grę pod skrzydłami Cognora. Dlaczego potężny holding zainwestował akurat w ten klub?

Hutnik Kraków. W sobotę 25 lutego drużyna wraca na II-ligowe boiska, rozpoczynając jednocześnie nowy pod względem organizacyjnym etap w działalności. Do rozgrywek nowohucki zespół przystąpi już pod skrzydłami spółki Hutnik sp. z o.o., której właścicielem jest Congor.

 

Sobota 25.02

sportowefakty.wp.pl

Głośne transfery, fatalny wynik. Falstart Kotwicy Kołobrzeg

Na razie sprowadzenie bardzo doświadczonych ligowców nie pomogło Kotwicy Kołobrzeg. Beniaminek przegrał 1:3 ze Zniczem Pruszków i pokazał na boisku niewiele ciekawego. Po komplet punktów sięgnął Hutnik Kraków.

 

gol24.pl

Hutnik Kraków świetnie zaczął wiosnę w II lidze! Zwycięstwo nad GKS Jastrzębie zapewnił debiutant.

Hutnik Kraków zwycięstwem zaczął występy w II lidze w 2023 roku. GKS Jastrzębie - Hutnik 0:1 w meczu 20. kolejki, czyli trzeciej serii gier rundy rewanżowej (dwie odbyły się jesienią). Nowohucki zespół ma teraz 22 punkty, w tabeli awansuje przynajmniej na 15. miejsce. GKS pozostał z 24 punktami.

 

sportdziennik.com

Wciąż na wstecznym biegu

GKS Jastrzębie poniósł piątą z rzędu porażkę i to do zera! Strach się bać…

Trener Bartłomiej Bobla przejął stery Hutnika 6 października ubiegłego roku. Pod jego wodzą drużyna z Nowej Huty w 6 meczach zdobyła 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy, 1 porażka, bramki 9:7), w analogicznym okresie GKS Jastrzębie powiększył swoje konto tylko o 4 „oczka” (1 zwycięstwo, 1 remis, 4 porażki, bramki 5:15).

 

Poniedziałek 27.02

sport.lovekrakow.pl

II liga: Alarm w Garbarni, dobry prognostyk dla Hutnika

Od wysokiej porażki Brązowych po bardzo słabej grze i od cennego zwycięstwa Dumy Nowej Huty rozpoczęło się drugoligowe granie w 2023 roku. Krakowskie drużyny walczyły o pierwsze punkty na boiskach rywali.

 

sportdziennik.com

Dostaliśmy tlen

Rozmowa z Bartłomiejem Boblą, trenerem Hutnika Kraków.

 

sportdziennik.com

Grzegorz Kurdziel: Niezrozumiałe decyzje sędziego

Rozmowa z trenerem GKS-u Jastrzębie.

 

Wstecz