Mecze kontrolne z Grębałowianką i GKS-em Katowice

„Chłopcy Hutnicy” rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do sezonu 2024/2025, który zwieńczą dwa mecze kontrolne: z Grębałowianką Kraków oraz GKS-em Katowice (odbędzie się w Ustroniu Śląskim). Praca wre, ekipa trenera Macieja Musiała kształtuje formę, tak by jak najlepiej przygotować się do pierwszego spotkania nowej kampanii.

Hutnik przygotowania do nowych rozgrywek zaczął 17 czerwca, drużyna rozegrała już pierwszy sparing (z Sandecją Nowy Sącz) i w dalszym ciągu wykonuje ogromną pracę, która pozwoli optymalnie przygotować się do startu sezonu. Zespół korzysta z własnych, bardzo dobrze przygotowanych obiektów, które w stu procentach pozwalają na realizację wszystkich założeń tego ważnego okresu.

- Mamy bardzo mocne treningi od samego początku, pracujemy nad przygotowaniem motorycznym i taktyką. Ja czuję się bardzo dobrze, choć będzie lepiej, bo to dopiero początek przygotowań. Nie mogę się już doczekać pierwszego meczu, bo mam parę celów indywidualnych. Są nimi: większa liczba minut i strzelenie bramki – mówi Anthony Ikwuka.

Sparingi z Grębałowianką oraz GKS-em Katowice

Właśnie trwający cykl treningowy zostanie zwieńczony dwoma meczami sparingowymi: z Grębałowianką, a także katowickim GKS-em. Pierwsza z wymienionych gier uczci jubileusz 70-lecia istnienia krakowskiego klubu, będąc jedną z głównych atrakcji obchodów tego wyjątkowego święta.

29.06.2024:

Grębałowianka Kraków – Hutnik, obiekty na ulicy Grębałowskiej, godzina 15:00

30.06.2024:

GKS Katowice – Hutnik, Ustroń Śląski, godzina 11:00

Wstecz