Mecze Hutnika wśród najchętniej oglądanych na WP Pilot!

W środę przedstawiciele Wirtualnej Polski, właściciela serwisu WP Pilot, podczas spotkania z przedstawicielami klubów eWinner 2. Ligi podsumowali oglądalność transmisji rundy jesiennej sezonu 2022/23. Okazuje się, że spotkania Hutnika cieszą się dużym zainteresowaniem na tle ligowych zmagań.

W TOP 5 najchętniej oglądanych meczów live w serwisie WP Pilot znalazło się spotkanie Hutnika z rezerwami Lecha Poznań. Jeszcze lepiej wygląda statystyka spotkań odtwarzanych w bibliotece Pilota. Tutaj na trzy najchętniej wyświetlane mecze, aż dwa są z udziałem Dumy Nowej Huty. Kibice chętnie wracali bowiem do meczów Hutnik Kraków - Lech II Poznań i Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków. 

Trzeci zaprezentowany przez przedstawicieli Wirtualnej Polski ranking dotyczył największej liczby kibiców, którzy skorzystali z linków polecających przypisanych do danego klubu. W powyższym rankingu w najlepszej piątce ligi znalazły się: Polonia Warszawa, GKS Jastrzębie, Hutnik Kraków, Stomil Olsztyn i KKS Kalisz. Ten ranking przekłada się wprost na finansowe wsparcie naszego klubu. Serdecznie dziękujemy!

Wiosenne zmagania również śledzić będzie można w serwisie WP Pilot. W nowym roku jedno spotkanie w każdej kolejce transmitowane będzie za pośrednictwem 2 kamer z użyciem systemu powtórek.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby oglądać wiosenne spotkania eWinner 2. Ligi na platformie WP Pilot do zakupu pakietów poprzez użycie linku polecającego: WP Pilot

 

Wstecz