Mecz o przypieczętowanie utrzymania

Nasze kolejne spotkanie może już definitywnie przypieczętować utrzymanie Hutnika w II lidze. Choć, obiektywnie patrząc, tylko kataklizm mógłby je nam odebrać, to warto przystąpić do ostatniej ligowej kolejki ze spokojnymi głowami. W zupełnie innej sytuacji znajduje się wrocławski Śląsk, który może w jeden weekend zaliczyć dwa spadki.

Rzut oka na tabelę mówi nam wszystko. Druga drużyna popularnego WKS-u znajduje się na 16. miejscu w tabeli z pięcioma punktami straty do bezpiecznego miejsca. Wspomnieliśmy o dwóch spadkach, ponieważ o ekstraklasowy byt walczy pierwsza drużyna Śląska. Choć znajduje się na ostatnim bezpiecznym miejscu, to przewaga nad Wisłą Płock wynosi jedynie punkt. Z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że Nafciarze zmierzą się z Cracovią przy ul. Kałuży, Śląsk zaś czeka wyprawa na Łazienkowską. Warto jeszcze wspomnieć, że w drużynie rezerw drużyny z Dolnego Śląska regularnie występują gracze znani z Ekstraklasy - Mariusz Pawelec i Marcel Zylla.

Nasze październikowe starcie zakończyło się dwubramkowym zwycięstwem Hutnika. Do bramki trafiali wówczas Patryk Serafin i Krystian Lelek.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Paweł Horożaniecki z Żar, a na liniach pomagać mu będą Michał Gogolewski i Marcin Czerwiński. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Mateusz Maj. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet kliknij TUTAJ. Dzięki temu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zachęcamy wszystkich do kibicowania biało-błękitno-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

33. kolejka e-Winner 2 ligi
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
28.05.2023 (niedziela) godzina 12:00
Stadion Oporowska, ul. Oporowska 62, Wrocław 

Obsada sędziowska: Paweł Horożaniecki (sędzia główny), Michał Gogolewski, Marcin Czerwiński (sędziowie asystenci) i Mateusz Maj (sędzia techniczny).

Wstecz