Maxfliz dołącza do Klubu Biznesu Hutnik Kraków!

Podczas ostatniego spotkania Klubu Biznesu Hutnik Kraków do grona członków klubu i sponsorów Hutnika dołączyła firma Maxfliz. Maxfliz to doskonale rozpoznawalna marka w skali Krakowa. Cieszymy się, że zagramy razem!

Historia marki Maxfliz rozpoczęła się w 1992 roku w Krakowie. Początkowo, niewielki sklep przy ulicy Kalwaryjskiej 67 oferował wyłącznie płytki. Jednak po kilku latach, na ulicy Klimeckiego w Krakowie, powstał kolejny sklep, który zaprezentował pełne aranżacje łazienek - było to wyjątkowe i innowacyjne podejście. W 1999 roku Maxfliz zdecydował się przenieść swoją siedzibę do Parku Handlowego Zakopianka, gdzie obecnie mieści się główna siedziba firmy. Dziś Maxfliz to dynamicznie rozwijająca się sieć, posiadająca 5 salonów oraz 2 outlety w różnych częściach Polski. Firma może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem w sprzedaży wnętrz oraz budowaniu trwałych relacji z klientami. Działania Maxflizu obejmują wyposażanie całych mieszkań i domów, a ich ekipa może poszczycić się ponad 100 000 zrealizowanych projektów i 31 000 przygotowanych projektów i wizualizacji.

Maxfliz znaleźć można w 4 dużych miastach Polski - Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Ich ekskluzywne ekspozycje prezentują najnowsze trendy światowe w dziedzinie wnętrz. Maxfliz jest jedyną marką na polskim rynku, która oferuje kompleksowy asortyment do wykańczania wnętrz w segmencie premium. W ofercie znaleźć można wysokiej klasy kolekcje płytek, mebli, tapet, kuchni, oświetlenia, podłóg czy drzwi. 

Maxfliz, dziękujemy za zaufanie!

Wstecz