Maciej Urbańczyk: jesteśmy pewni swoich umiejętności!

W ostatnim czasie forma naszych piłkarzy zwyżkuje i zdaje się być na bardzo wysokim poziomie. Do tego świetna atmosfera panująca w szatni sprawia, że można być dobrej myśli – Chłopcy Hutnicy są głodni zwycięstw i sukcesów! O tym mówi Maciej Urbańczyk, któremu, podobnie, jak przed tygodniem, zadaliśmy kilka pytań. Sprawdźcie poniżej co ma do powiedzenia o kulisach dotyczących przygotowań do zbliżającego się spotkania z rezerwami Lecha Poznań.

***

Wasze nastawienie przed meczem z Lechem II Poznań jest chyba bardzo dobre?

Chcemy zagrać o pełną pulę punktów. Ostatni mecz nie poszedł po naszej myśli. Wiemy, że musimy dobrze się zaprezentować i wygrać to spotkanie. Nie mamy żadnych obaw przed przeciwnikiem, jesteśmy pewni swoich umiejętności.

Czyli przygotowania przebiegają z dodatkową werwą?

Tak. Przebiegają one bardzo sprawnie. Idziemy sprawdzonym tokiem treningowym, wiemy co mamy robić i wierzę, że spożytkujemy cały tydzień przygotowań najlepiej jak się tylko da.

Celujemy wysoko?

Zdecydowanie celujemy w awans. Czy to bezpośredni czy baraże, nie ma to dla nas większego znaczenia. Tabela układa się dla nas bardzo korzystnie i chcemy zakończyć ten sezon najlepiej jak to możliwe.

Doping i kibice obecni na „Suchych Stawach” są dla Was ważni?

Kibice Pełnią absolutnie kluczową rolę. Bez nich nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy. Nasi sympatycy na każdym meczu są gwarancją świetnej atmosfery i grając u siebie zawsze czujemy ich wsparcie, co jest dla nas szalenie ważne i niezbędne.

***

Chcesz zapoznać się z najnowszymi informacjami prosto z klubu? Obejrzyj "Hutniczą Kawusie" z udziałem prezesa, pana Artura Trębacza! 

 

 

Wstecz