Kup karnet i dołącz do nas na stadionie!

Do sprzedaży trafiły właśnie karnety na rundę wiosenną sezonu 2022/23. Do końca lutego zakupić je można w promocyjnej cenie 99 zł. W marcu cena karnetów wzrośnie i będzie wynosiła 110 zł. Karnet obejmował będzie 6 spotkań ligowych, w których rywalami będą: Zagłębie II Lubin, Garbarnia Kraków, Górnik Polkowice, KKS Kalisz, Stomil Olsztyn i Znicz Pruszków. Przypominamy, że spotkanie z Radunią Stężyca rozegrane zostanie bez udziału publiczności.

Karnety zakupić można: online (bilety.nh2010.pl) oraz osobiście w sklepie Risum przy budynku klubowym (ul.Ptaszyckiego 4). Sklep partnera technicznego Risum czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w soboty w godzinach 10-13.

Przypominamy, że karnety i bilety zakupione online dostępne są tylko w wersji elektronicznej, natomiast karnety zakupione w sklepie Risum dostępne są w formie plastikowych kart.

Jednocześnie informujemy, że w rundzie wiosennej ceny biletów nie ulegną zmianie. Jak zawsze najatrakcyjniejszą formą zakupu biletów będzie przedsprzedaż. W dniach poprzedzających mecz bilety można zakupić w cenie 20 zł za bilet normalny i 10 zł za bilet ulgowy. Przedsprzedaż odbywa się w formie online na stronie: bilety.nh2010.pl. Ceny biletów w dniu meczowym droższe będą o 10 zł (30zł i 20zł).

Członkom stowarzyszenia o statusie złotym i platynowym przysługuje prawo do darmowego wstępu na mecz. W tym celu podczas wchodzenia na stadion muszą okazać legitymację członkowską na sezon 2022/23.

 

Wstecz