Kolejny numer Programu Meczowego!

Kolejny ligowy mecz na Suchych Stawach to także następny numer PROGRAMU MECZOWEGO, w którym - jak zawsze - znajdziecie garść interesujących, związanym z naszym klubem treści. Drugie wiosenne wydanie będzie na Was czekało w sklepach sieci Happy oraz w dniu spotkania z Wisłą Puławy na stadionie. Polecamy lekturę!

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich do zapoznania się z tym, co przygotowaliśmy dla Was w kolejnym, odświeżonym numerze Programu Meczowego, który dostępny będzie na domowym meczu, gdy zmierzymy się z Wisłą Puławy - w sobotę, 9 marca o godzinie 14:00. W wydawnictwie czekać będzie sporo ciekawych informacji i każdy znajdzie coś dla siebie.

• druga część rozmowy z Mirosławem Waligórą - legenda opowie między innymi o derbowej rywalizacji z Wisłą,

• statystyczny portret Krystiana Lelka - prześledzimy rozwój tego zawodnika,

• sprawdzimy dzieje rywalizacji z Wisłą Puławy, a do historii tego klubu zabierze Was niezawodny Aleksander Łazor,

• w ramach Kącika Młodego Hutnika będziecie mieli sposobność zobaczenia pracy plastycznej 9-letniej Toli z osiedla Przy Arce,

• przeczytacie ciekawy felieton Tomasza Piwowarczyka…

… i wiele, wiele innych rzeczy!

A jak wrażenia po Hutniczej „gazetce” dostępnej podczas rozgrywki z GKS-em Jastrzębie?

- Czyta się go bardzo dobrze, wizualnie wyglada ciekawie. Fajny felieton Tomka Piwowarczyka, podobał mi się wywiad, że nie był z piłkarzem, a z legendą, były konkretne pytania. Jest czytelny, przejrzysty… No i świetny dział stricte statystyczny, ciekawe omówienie rywala, interesujące smaczki z danych - mówi Bartosz Cieśla, były zawodnik i człowiek mocno zżyty z naszym klubem.

Także jak widzicie… nic tylko brać i czytać! Zapraszamy! 

Picsart_24-03-04_10-44-34-243

 

***

Przypominamy, że można nabywać wejściówki na sobotnie spotkanie:

- przedsprzedaż do końca dnia poprzedzającego mecz: normalny 25 zł i ulgowy 15 zł

- w dniu meczowym: normalny 35 zł i ulgowy 25 zł

Bilety na mecz z Wisłą Puławy zakupić można stacjonarnie w sklepie Risum Sport (ulica Ptaszyckiego 4 w godzinach pon.-pt. 10-17) do piątku 23 lutego włącznie. Przez cały ten czas dostępne będą również online na stronie bilety.hutnikkrakow.com.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów na spotkanie z Wisłą Puławy. Do zobaczenia na stadionie! #HistoriaKtórąStworzymy

Wstecz