Kolejny mecz z sąsiadami

Poniedziałkowe spotkanie będzie warte sześć punktów. Gramy w końcu z drugą drużyną ŁKS-u, z którą sąsiadujemy w ligowej tabeli. Od naszego poprzedniego meczu sporo się pozmieniało - drużyna z Łodzi znakomicie weszła w sezon zajmując w pierwszej jego fazie czołową pozycję. Zapowiada się ciekawą gra.

ŁKS-u nie trzeba nikomu przedstawiać. 2 mistrzostwa Polski, jeden puchar, miano najstarszego łódzkiego klubu sportowego, jeden z założycielskich klubów Ligi Polskiej, no i charakterystyczna przeplatanka, którą zna każdy piłkarski kibic w kraju. Rezerwy, z którymi jutro się zmierzymy, w tym sezonie po raz pierwszy w historii awansowały na szczebel centralny. Warto nadmienić, że ŁKS jest jednym z niewielu polskich klubów, który ma aż dwa zespoły rezerw - ŁKS III występuje w rozgrywkach łódzkiej grupy Betcris IV Ligi, gdzie mierzy się między innymi z drugą drużyną Widzewa.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Paweł Horożaniecki z Żar, a na liniach pomagać mu będą Michał Gogolewski i Jakub Szkutnik. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Piotr Chojnacki. 

Transmisja z poniedziałkowego meczu będzie dostępna na stronie Internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport całkowicie za darmo, bądź na platformie Pilot WP po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 30 dni albo na cały sezon). Spotkanie będzie też można obejrzeć w telewizji na antenie TVP Sport.

Wykupując subskrypcję Pilot WP, masz możliwość wybrania klubu, który chcesz wesprzeć – wybierz Hutnika, a część zapłaconej kwoty trafi do Klubu!

 

24. kolejka 2.Ligi

ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków

18.03.2024 (poniedziałek) godzina 18:15

Stadion Miejski im. Władysława Króla, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Obsada sędziowska: Paweł Horożaniecki (sędzia główny), Michał Gogolewski, Jakub Szkutnik (sędziowie asystenci) i Piotr Chojnacki (sędzia techniczny).

Wstecz