Kolejne spotkanie z sąsiadem

Przed nami kolejny mecz z sąsiadem z tabeli. Sąsiadem mieszkającym na drugim końcu ulicy - od Pogoni dzieli nas wszak sześć punktów. Tyle samo, co od strefy spadkowej. Ewentualne zwycięstwo poskutkuje praktycznie pewnym utrzymaniem, zakładając porażki wszystkich drużyn ze strefy spadkowej. 

Pogoń Siedlce powstała w 1944 roku jako KS Ognisko Siedlce. Ich największym sukcesem jest podwójny awans do ćwierćfinału Pucharu Polski, ostatni miał miejsce w tym sezonie. Drużyna z Siedlec uległa w nim Górnikowi Łęczna. Trenerem biało-niebieskich jest były znakomity reprezentant Polski, Marek Saganowski.

Do najsłynniejszych wychowanków drużyny z województwa mazowieckiego zaliczają się Artur Boruc, Jacek Kiełb czy Konrad Gołoś. 

Nasze październikowe starcie na Suchych Stawach zakończyło się bezbramkowym remisem.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Damian Krumplewski z Mrągowa, a na liniach pomagać mu będą Damian Sadowski i Bartosz Tomaszuk. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Łukasz Dobrzyński. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet kliknij TUTAJ. Dzięki temu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zachęcamy wszystkich do kibicowania biało-błękitno-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

31. kolejka e-Winner 2 ligi
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
13.05.2023 (sobota) godzina 17:00
Stadion Miejski w Siedlcach, ul. Jana Pawła II 6, Siedlce 

Obsada sędziowska: Damian Krumplewski (sędzia główny), Damian Sadowski, Bartosz Tomaszuk (sędziowie asystenci) i Łukasz Dobrzyński (sędzia techniczny).

Wstecz